Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Nowinki technologiczne, na które czekamy w 2020 roku

ROZRYWKA Opublikowano: 05.02.2020

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że obecny rok będzie wyjątkowo łaskawy dla miłośników nowoczesnej technologii. Wśród zaplanowanych premier znajduje się wiele smartfonów flagowych serii, kolejna generacja konsol do gier i pionierskie sprzęty, związane z wciąż dopracowywaną technologią fold. Na co warto zwrócić uwagę w pierwszej kolejności? Jakie premiery sprawią, że chętniej sięgniemy po nasze portfele?

Xbox Scarlett kontra PlayStation 5 – starcie nowej generacji

O ile obecny rok przyniesie nam wiele interesujących nowości, mało która premiera budzi tyle emocji co kolejna rywalizacja Sony i Microsoftu o dominację na rynku konsol. Obie firmy zdecydowały się na stopniowe porzucenie poprzedniej, siedmioletniej już generacji, stawiając na kolejne modele. Publikowane w ostatnich miesiącach doniesienia wskazują na niemałą rewolucję sprzętową, zakładającą wyświetlanie treści w rozdzielczości 8K i 120 klatkach na sekundę oraz montaż nowoczesnych procesorów, kart graficznych i dysków SSD, które zastąpią wysłużone już dyski talerzowe. W ciągu następnych miesięcy powinniśmy poznać więcej detali odnośnie tytułów, przygotowywanych na ich premierę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co w smartfonach piszczy

Premiery tzw. „flagowców” stanowi nieodłączny element corocznego harmonogramu najbardziej znanych targów branżowych. Nie inaczej zapowiada się 2020 rok – swoje nowości zaprezentuje m.in. Samsung (w tym model S20 Ultra, który zgodnie z zapowiedziami ma stanowić prawdziwą rewolucję) i Apple (który ponownie planuje podbić serca entuzjastów mniejszych telefonów przy pomocy iPhone’a SE 2). Na polskim rynku należy w dalszym ciągu spodziewać się dobrych wyników sprzedaży marki Xiaomi, która od kilku lat stanowi jeden z najpowszechniejszych modeli. Dodatkową ciekawostkę stanowi także przyszły rozwój sieci 5G, stanowiącej milowy krok w dziedzinie prędkości mobilnego transferu danych.

Nadchodzi era foldów

Pierwsza próba wprowadzenia na rynek smartfonów ze składanym ekranem nie poszła po myśli koreańskiego giganta. Samsung Fold okazał się konstrukcją dość zawodną, cechującą się wysoką awaryjnością – przez pewien czas, polska dystrybucja tego modelu wymagała od nabywcy urządzenia odbycia podróży do Warszawy w celu przeszkolenia! Kolejni producenci starają się wynieść z doświadczenia konkurenta cenną lekcję, pracując nad ulepszeniem budzących wątpliwości elementów. Co ciekawe, w kolejnych miesiącach składane ekrany wyjdą poza smartfony. Przykładem jest m.in. firma Lenovo, która planuje wprowadzić na rynek laptopa, którego będzie można przerobić na odpowiednio większy tablet.

Nadchodzące jedenaście miesięcy będzie obfitować w wiele niezwykle ciekawych premier, które mogą ukształtować rynek na kilka kolejnych lat. Pragniesz wyposażyć się w jeden z wyjątkowych sprzętów? Postaw na pożyczkę od TAKTO Finanse – firmy, specjalizującej się w udzielaniu pożyczek długoterminowych. Maksymalna wysokość zobowiązania w TAKTO może wynosić nawet 12 000 złotych, które bez problemu rozłożysz na 40 elastycznych rat. Postaw na wiarygodną firmę i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni