Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Porządna dawka adrenaliny

ROZRYWKA OSZCZĘDZANIE Opublikowano: 30.04.2016

Poznaj kilka propozycji energetyzujących rozrywek, które podnoszą andrenalinę i są tanie!

Wiosna wystartowała pełną parą! Dni stają się coraz dłuższe, częściej świeci słońce, aż chce się żyć! I poszaleć. Dla tych, którzy się właśnie budzą z zimowego snu, mamy kilka energetyzujących rozrywek, w dodatku niekoniecznie super drogich.

 

Park linowy

Poczuj się jak Tarzan choć przez jeden dzień i zaszalej wśród konarów drzew, na specjalnie przygotowanym układzie lin, podestów, drabinek i siatek. Taki spacer od drzewa do drzewa zapewnia moc emocji. Nie polecamy odwiedzania parku linowego osobom z lękiem wysokości, no chyba, że planują przełamać swoje bariery. Koszt ok. 40 zł.

Quady

Jeżeli od zawsze miałeś słabość do ryku silnika i prędkości, musisz spróbować przejażdżki quadem, pieszczotliwie nazywanym motorem na czterech kółkach. Czterokołowiec poniesie Cię po specjalnie wyznaczonym torze, pełnym błota, żwiru i piasku. Koszt ok. 50 zł.

Zorbing

Jako dziecko uwielbiałeś staczać się z pagórków? Możesz wrócić do czasów dzieciństwa i przeżyć niezapomnianą przygodę. Wskakujesz do zorby czyli ogromnej nadmuchanej kuli sam lub we dwójkę i zjeżdżasz po stromym stoku. Koszt ok. 70 zł.

Strzelanie

Jeżeli gry typu strzelanki są Twoim powołaniem i uważasz się za króla strzelców, czas sprawdzić się w realu. Wybierz bezpieczną broń: łuk, paintball lub wiatrówkę i ruszaj do boju! Koszt godziny na strzelnicy to ok. 100 zł.

Lot balonem

Masz duszę romantyka? Gdy widzisz w filmie sceny w balonie, szybciej bije Ci serce i marzysz, aby unieść się w przestworza i dotknąć chmur? Lot balonem jest idealną rozrywka dla Ciebie, ale już nieco droższą. Koszt ok. 800 zł za lot.

Skok ze spadochronem

Na sam koniec zostawiliśmy coś, co u wielu może wywołać ciarki na plecach. Lecisz samolotem na wysokość 4000 metrów i wyskakujesz! Na szczęście nie sam :) Tylko ze spadochronem i instruktorem w tandemie. Koszt jednego skoku to ok. 700 zł.

Jeżeli jedna atrakcja na dzień to dla Ciebie za mało, koniecznie wybierz się do parku rozrywki. Na stronie parkmania.pl znajdziesz wszystkie dostępne parki w Polsce.

 

 

Potrzebujesz środków na rozwijanie nowej pasji? >>> Zwróć się do TAKTO FinanseOcena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni