Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Poznaj 3 blogi finansowe, na które warto zaglądać

ROZRYWKA Opublikowano: 10.08.2022

Na naszym firmowym blogu chętnie poruszamy kwestie związane nie tylko z oszczędzaniem i odpowiedzialnym korzystaniem z produktów finansowych. Regularnie opisujemy również zagadnienia związane z ekologią, bezpieczeństwem czy nowościami w zakresie prawa i podatków. W dzisiejszym artykule przybliżymy 3 z najczęściej polecanych blogów finansowych, które regularnie dostarczają swoim czytelnikom wiele wartościowej wiedzy.

1.      Subiektywnie o Finansach

W blog Subiektywnie o Finansach zaangażowanych jest obecnie 11 twórców. Na portalu znajdziemy wiele interesujących artykułów, opartych o tematy poruszone przez czytelników, ciekawostki i statystyki czy nowe technologie. Publikacje poruszają również tematy prawne oraz rozkładają na czynniki pierwsze napotkane reklamy i oferty inwestycyjne. Portal prowadzi również liczne cykle partnerskie na temat inwestycji, ubezpieczeń, ochrony danych czy emerytury.

 Na przestrzeni lat portal Subiektywnie o Finansach zgromadził 7500 artykułów na szeroką gamę zagadnień dotyczących pieniędzy. Warto podkreślić również, że autorzy bloga cyklicznie publikują również zestawienia okazji bankowych oraz rankingi lokat bankowych, kont oszczędnościowych, kart kredytowych, kont firmowych oraz kont osobistych.

2.      Inwestomat

Portal Inwestomat porusza tematy dotyczące zarówno inwestowania, jak i oszczędzania oraz gospodarki. Prócz regularnie publikowanych artykułów blogowych, na platformie znajdziemy również linki do polecanych kont maklerskich oraz funkcjonalne narzędzia do prowadzenia portfela inwestycyjnego – arkusz do śledzenia inwestycji oraz profesjonalny tracker portfela.

Strona zawiera również listę działających funduszy ETF oraz prezentuje listę spółek dywidendowych. Blog nie jest jedyną formą przekazywania wiedzy o finansach – twórca prowadzi również nagrywany cyklicznie podcast. Na portalu znajdziemy również listę polecanych książek o finansach, gospodarce, inwestowaniu i oszczędzaniu, możemy znaleźć tam również przydatne narzędzia do inwestowania całkowicie za darmo.

3.      Finanse Bardzo Osobiste

Prowadzony przez Marcina Iwucia portal Finanse Bardzo Osobiste porusza się na podobnych do poprzedników płaszczyznach. Na stronie znajdziemy rankingi lokat, kredytów czy kont, poradniki oraz napisane przez twórcę książki czy nagrywane podcasty. Warto wspomnieć również o autorskim kursie „Kredyt hipoteczny krok po kroku”, wyjaśniającym meandry kredytów na zakup mieszkania.

Finanse Bardzo Osobiste kierują swoje publikacje do 5 kategorii czytelników – struktura ta jest związana z ich poziomem zadłużenia, możliwościami oszczędzania czy przyszłymi inwestycjami. Twórczość Marcina Iwucia każdego miesiąca trafia do niemal 150 tys. czytelników.

Dlaczego warto śledzić naszego bloga?

Tworząc artykuły na bloga TAKTO Finanse nie ograniczamy się wyłącznie do tematów związanych ze światem finansów. Nasze publikacje poruszają wiele istotnych zagadnień, które wykraczają poza naszą branżę. Gorąco zachęcamy do regularnego śledzenia naszych publikacji – dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć naszym klientom interesującej i przydatnej lektury.brak ocen  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni