Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka 2022 – na co warto ją wziąć?

Opublikowano: 10.01.2021

Miniony rok upłynął nam przede wszystkim na mierzeniu się z codzienną rzeczywistością, zdominowaną przez wpływ pandemii koronawirusa. COVID-19 spowodował nie tylko liczne obostrzenia i ograniczenia – jest również przyczyną jednego z największych kryzysów gospodarczych w najnowszej historii, który objawił się m.in. w zniszczonych łańcuchach dostaw i niedoborze materiałów budowlanych oraz komponentów elektronicznych.

Warto pamiętać, że pożyczka 2022 może pomóc nam spełnić plany, których nie udało się ziścić w minionym roku. Kiedy warto sięgnąć po ewentualne dodatkowe środki? W których branżach i sektorach możemy liczyć na oczekiwaną od dawna stabilizację?

pozyczka-2022

Pożyczka 2022 pomoże przeprowadzić przekładany remont

Eksperci z sektora nieruchomości i rynku budowlanego szacują, że podwyżki stóp procentowych oraz naprawa części łańcuchów logistycznych, łączących europejskie rynki z Chinami, może przełożyć się na lepszą dostępność i korzystniejsze ceny materiałów budowlanych i artykułów remontowych. Miniony rok stanowił punkt kulminacyjny hossy na rynku nieruchomości – w internecie można było znaleźć tysiące wpisów na portalach społecznościowych, gdzie użytkownicy informowali, że cena niektórych półproduktów i materiałów z dnia dzień rosła o kilkadziesiąt, a nawet kilkaset procent.

Wiele wskazuje na to, że sytuacja może ulec stopniowej poprawie. Pożyczka 2022 zapewni Ci niezbędne środki, dzięki którym zrealizujesz odkładany w czasie remont bądź wymienisz przestarzałe sprzęty AGD na nowsze, bardziej energooszczędne modele. W momencie, w którym napotkasz na interesującą Cię promocję, wystarczy zaledwie kilkanaście minut, aby pożyczka 2022 błyskawicznie trafiła na Twoje konto.

Pożyczka 2022 kontra rynek sprzętu elektronicznego

2021 rok upłynął również pod znakiem bardzo niekorzystnej sytuacji w segmencie elektroniki użytkowej. Ograniczona dostępność układów i czipów sprawiła, że wiele wiodących marek zderzyło się z problemem z wyprodukowaniem założonej ilości urządzeń. Klienci uskarżali się przede wszystkim na ogromne braki w dostępności kart graficznych – ich ceny przekraczały nawet 200% sugerowanej ceny detalicznej, mimo to dostępne egzemplarze błyskawicznie znikały z rynku, wykupowane przez entuzjastów kryptowalut.

Osoby, trudniące się tworzeniem animacji, grafik i zaawansowanych rysunków technicznych, liczą na poprawę aktualnej sytuacji od połowy przyszłego roku. Profesjonaliści mają nadzieję przede wszystkim na większą dostępność najpopularniejszych modeli i stopniową stabilizację cen. Co zrobić w sytuacji, gdy dotychczasowy sprzęt odmawia posłuszeństwa, a my tracimy niezbędne narzędzie do wykonywania pracy? Z pomocą może przyjść pożyczka 2022 od TAKTO Finanse, dzięki której będziesz mógł uniknąć niespodziewanych przestojów w pracy i będziesz w stanie terminowo zrealizować wszystkie otrzymane zlecenia.

Pożyczka 2022 – postaw na TAKTO Finanse

Opisane powyżej przypadki to zaledwie dwie sytuacje, w których nieoceniona może okazać się ekspresowa pożyczka 2022 naszej firmy. Oferujemy nawet 12 000 złotych, które możemy podzielić na nawet 40 niskich, elastycznych rat, dostosowanych do Twoich możliwości finansowych. Nie zwlekaj – już dziś wypełnij intuicyjny formularz na naszej stronie internetowej i rozwiąż problemy z niespodziewanymi wydatkami.

 brak ocen  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni