Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka TAKTO Finanse w TOP5 ofert na kwiecień 2022 r.

POŻYCZKI Opublikowano: 02.04.2022

Każdego miesiąca wiodące portale finansowe prezentują odświeżone rankingi najbardziej opłacalnych pożyczek ratalnych. Z przyjemnością informujemy, że nasz produkt finansowy został zakwalifikowany w pierwszej piątce zestawień przygotowanych przez Bankier.pl oraz PożyczkaPortal.pl – uzyskaliśmy również wyróżnienie w kwietniowej aktualizacji listy portalu CzerwonaSkarbonka.pl. Co sprawiło, że oferta TAKTO Finanse została sklasyfikowana w TOP5 obu rankingów?

Pożyczka TAKTO Finanse w TOP5 ofert na kwiecień 2022 r.

Oferta TAKTO Finanse w zestawieniu Bankier.pl

W rankingu przygotowanym przez Bankier.pl, jeden z największych i najbardziej poczytnych portali o tematyce finansowej, nasza oferta została umieszczona tuż poza podium. Porównanie obejmowało pożyczki o wartości 3 000 złotych, udzielanych na okres 24 miesięcy. Choć oferowana przez nas pożyczka na raty nie zajęła miejsca na podium zestawienia, przygotowany przez TAKTO produkt wyróżnia się kilkoma cechami, które czynią z niej wartą rozważenia alternatywę.

W przeciwieństwie do ofert umieszczonych na miejscu pierwszym i trzecim, elastyczna pożyczka na raty od TAKTO Finanse rozpoczyna się od 1000 złotych – minimalnym progiem konkurencyjnych ofert jest 3 000 złotych. Oferta zamykająca podium operuje na identycznym przedziale finansowym, zapewniając przy tym bardzo szeroki zakres rat – jednakże, związana z nią stawka RRSO jest wyższa od propozycji naszej firmy.

Pożyczka na raty od TAKTO w zestawieniu PożyczkaPortal.pl

Ranking przygotowany przez redaktorów PożyczkaPortal.pl umieścił ofertę TAKTO Finanse na piątym miejscu. Warto podkreślić, że opracowane przez twórców zestawienie nie zakładało wyboru modelowej pożyczki o konkretnej wartości i okresie kredytowania, co pozwoliłoby na bardziej precyzyjne zestawienie kolejnych ofert wiodących marek na rynku.

Choć w zestawieniu zabrakło miejsca na określenie minimalnej i maksymalnej liczby rat czy obowiązującego wskaźnika RRSO, ranking uwzględnia jedną bardzo istotną cechę, która często pomijana jest w tego typu porównaniach, czyli opinie klientów danej marki. TAKTO Finanse uzyskało średnią na poziomie 4,09 na 5 gwiazdek – tylko jedna firma spośród wyżej notowanych pożyczkodawców uzyskała lepszą ocenę.

TAKTO Finanse w portalu CzerwonaSkarbonka.pl

Ofertę TAKTO docenili również twórcy zestawienia na portalu CzerwonaSkarbonka.pl. Jako jedyni zostaliśmy wyróżnieni oznaczeniem „Nowość! Pożyczka z benefitami!”. W rankingu uwzględniono również korzyści, związane wprowadzoną przez nas kampanią „Doceniamy najlepszych” – redaktorzy podkreślili możliwość uzyskania darmowych wakacji pożyczkowych, niższe koszty całkowite pożyczki oraz obsługę klient on-line.

Jesteś ciekaw, dlaczego opracowany przez nas produkt finansowy znalazł się w czołówce ofert firm pożyczkowych z całej Polski? Już dziś wystąp o nawet 12 000 złotych, które będziesz mógł podzielić na nawet 40 rat, dopasowując jej wysokość do możliwości domowego budżetu. Dołącz do zadowolonych klientów TAKTO Finanse i uzyskaj niezbędne środki w nawet kilkanaście minut od wypełnienia wniosku.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni

Odpowiedzialny Pożyczkodawca Takto Finanse Takto Finanse podlega pod Ustawę o Kredycie Konsumenckim