Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka TAKTO Finanse w TOP5 ofert na kwiecień 2022 r.

POŻYCZKI Opublikowano: 02.04.2022

Każdego miesiąca wiodące portale finansowe prezentują odświeżone rankingi najbardziej opłacalnych pożyczek ratalnych. Z przyjemnością informujemy, że nasz produkt finansowy został zakwalifikowany w pierwszej piątce zestawień przygotowanych przez Bankier.pl oraz PożyczkaPortal.pl – uzyskaliśmy również wyróżnienie w kwietniowej aktualizacji listy portalu CzerwonaSkarbonka.pl. Co sprawiło, że oferta TAKTO Finanse została sklasyfikowana w TOP5 obu rankingów?

Oferta TAKTO Finanse w zestawieniu Bankier.pl

W rankingu przygotowanym przez Bankier.pl, jeden z największych i najbardziej poczytnych portali o tematyce finansowej, nasza oferta została umieszczona tuż poza podium. Porównanie obejmowało pożyczki o wartości 3 000 złotych, udzielanych na okres 24 miesięcy. Choć oferowana przez nas pożyczka na raty nie zajęła miejsca na podium zestawienia, przygotowany przez TAKTO produkt wyróżnia się kilkoma cechami, które czynią z niej wartą rozważenia alternatywę.

W przeciwieństwie do ofert umieszczonych na miejscu pierwszym i trzecim, elastyczna pożyczka na raty od TAKTO Finanse rozpoczyna się od 1000 złotych – minimalnym progiem konkurencyjnych ofert jest 3 000 złotych. Oferta zamykająca podium operuje na identycznym przedziale finansowym, zapewniając przy tym bardzo szeroki zakres rat – jednakże, związana z nią stawka RRSO jest wyższa od propozycji naszej firmy.

Pożyczka na raty od TAKTO w zestawieniu PożyczkaPortal.pl

Ranking przygotowany przez redaktorów PożyczkaPortal.pl umieścił ofertę TAKTO Finanse na piątym miejscu. Warto podkreślić, że opracowane przez twórców zestawienie nie zakładało wyboru modelowej pożyczki o konkretnej wartości i okresie kredytowania, co pozwoliłoby na bardziej precyzyjne zestawienie kolejnych ofert wiodących marek na rynku.

Choć w zestawieniu zabrakło miejsca na określenie minimalnej i maksymalnej liczby rat czy obowiązującego wskaźnika RRSO, ranking uwzględnia jedną bardzo istotną cechę, która często pomijana jest w tego typu porównaniach, czyli opinie klientów danej marki. TAKTO Finanse uzyskało średnią na poziomie 4,09 na 5 gwiazdek – tylko jedna firma spośród wyżej notowanych pożyczkodawców uzyskała lepszą ocenę.

TAKTO Finanse w portalu CzerwonaSkarbonka.pl

Ofertę TAKTO docenili również twórcy zestawienia na portalu CzerwonaSkarbonka.pl. Jako jedyni zostaliśmy wyróżnieni oznaczeniem „Nowość! Pożyczka z benefitami!”. W rankingu uwzględniono również korzyści, związane wprowadzoną przez nas kampanią „Doceniamy najlepszych” – redaktorzy podkreślili możliwość uzyskania darmowych wakacji pożyczkowych, niższe koszty całkowite pożyczki oraz obsługę klient on-line.

Jesteś ciekaw, dlaczego opracowany przez nas produkt finansowy znalazł się w czołówce ofert firm pożyczkowych z całej Polski? Już dziś wystąp o nawet 12 000 złotych, które będziesz mógł podzielić na nawet 42 raty, dopasowując jej wysokość do możliwości domowego budżetu. Dołącz do zadowolonych klientów TAKTO Finanse i uzyskaj niezbędne środki w nawet kilkanaście minut od wypełnienia wniosku.Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni