Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka, czy limit kredytowy na koncie? Poznaj możliwe rozwiązania

POŻYCZKI Opublikowano: 27.08.2020

Nagła awaria samochodu lub konieczność zakupu nowej lodówki to wydatki, na które nie zawsze znajdujemy miejsce w napiętym domowym budżecie. Jak poradzić sobie z niespodziewanymi czterocyfrowymi kosztami? Pożyczka, czy limit kredytowy na koncie – które rozwiązanie będzie dla Ciebie najkorzystniejsze?

Pożyczka, czy limit kredytowy na koncie – czy warto posiadać kartę kredytową?

Karta kredytowa to niezwykle użyteczne narzędzie finansowe. Stanowi szybkie wsparcie w przypadku niedomykającego się budżetu domowego i często oferuje się ją na elastycznych warunkach. Umiejętnie spłacając zaciągnięte zobowiązania można uczyć ją niemal darmową. Warto pamiętać jednak, że rozwiązanie to wiąże się z ograniczeniami, które opisaliśmy bliżej na naszym blogu.

Choć może się to wydawać nieco nieprawdopodobne, posiadanie karty kredytowej może zmienić nasze nawyki zakupowe. W opublikowanym kilka lat temu artykule Pulsu Biznesu, Polacy zdecydowanie łagodniej odczuwają odpływ pieniędzy, których „nie widać”.

W przeprowadzonych w 2013 r. badaniach, średni koszt zakupów gotówkowych wynosił 38 zł. Przy płatności kartą debetową kwota ta wzrastała do 89 zł. Niechlubną rekordzistką tego zastawienia była właśnie karta kredytowa, przy której średnie wydatki urosły do 132 zł.

 

 

Pożyczka ratalna – większe kwoty na konkretny cel

Choć karta kredytowa pomaga rozwiązać problemy z niewielkim niedoborem środków, może okazać się niewystarczająca w przypadku większych wydatków. Coraz więcej banków przyznaje karty kredytowe nawet przy niewielkich dochodach. Warto jednak pamiętać, że osoby o niskich dochodach otrzymają prawdopodobnie najniższy limit karty, wynoszący najczęściej 500 zł. Czy kwota ta wystarczy na uregulowanie powstałej należności?

Pożyczki długoterminowe naszej firmy mogą opiewać nawet na 12 000 zł, które będziesz mógł rozłożyć nawet na 40 dogodnych rat. Tak skonstruowana umowa pozwala nie tylko precyzyjnie przewidzieć wysokość miesięcznej raty – umożliwia ona dopasowanie spłaty do wysokości miesięcznego budżetu, dzięki którym będziesz w stanie bez trudu uregulować powstałą należność.

Postaw na błyskawiczne rozwiązania

Długoterminowa pożyczka jest również doskonałym rozwiązaniem w sytuacjach, kiedy liczy się czas. Proces rozpatrzenia wniosku o kartę kredytową i przesłanie jej na adres wnioskodawcy może potrwać nawet kilka dni. W sytuacji, w której nie będziesz mógł dotrzeć do pracy lub pozostaniesz bez lodówki, okres ten zdaje się trwać w nieskończoność.

Pożyczka od firmy z sektora pozabankowego może wpłynąć na Twoje konto nawet w ciągu 15 minut – tylko tyle potrzeba, aby nasz specjalista finansowy uzyskał wszystkie niezbędne informacje i przelał gotówkę pod wskazane konto.

Pożyczka, czy limit kredytowy na koncie? Postaw na TAKTO Finanse

Aby uzyskać dodatkowe środki finansowe wystarczy posiadać udokumentowany dochód w wysokości 500 zł miesięcznie. Pożyczka długoterminowa naszej firmy jest elastyczna i zgodna z aktualnymi wytycznymi tarczy antykryzysowej. Już dziś wypełnij wniosek przez internet i czekaj na nasz ekspresowy zastrzyk gotówki.Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni