Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka dla Polaków za granicą – czy możesz ją otrzymać?

POŻYCZKI Opublikowano: 16.10.2022

Podobnie jak pozostałe wiodące przedsiębiorstwa pożyczkowe, nasza firma korzysta ze ściśle określonych procedur przyznawania dodatkowych środków finansowych. Osoby, które ubiegają się o wsparcie pieniężne, muszą cechować się m.in. nienaganną historią kredytową oraz stałymi dochodami.  Z jakimi procedurami wiąże się pożyczka dla Polaków za granicą? Jakie warunki należy spełnić, aby wniosek został rozpatrzony pomyślnie?

Czy pożyczka dla Polaków za granicą to standardowy produkt finansowy?

Wśród najważniejszych wymogów, stawianych przez firmy pożyczkowe względem wnioskodawców, należy wymienić m.in. pełnię zdolności do czynności prawnych oraz comiesięczny dochód w wysokości minimum 500 złotych – wymagania w tym zakresie rosną wraz z kwotą pożyczki. Należy pamiętać również o konieczności posiadania nienagannej historię kredytowej w bazach BIK oraz BIG.

Pozabankowa pożyczka dla Polaków za granicą budzi wątpliwości potencjalnych wnioskodawców zwłaszcza w aspekcie natury prawnej. Czy osoby, które zarobkują poza granicami Polski, mieszkając w innym kraju na stałe, mogą ubiegać się o takie finansowanie? Wszystkie największe przedsiębiorstwa pożyczkowe stosują podobne procedury, dzięki którym pożyczka dla Polaków za granicą znajdzie się na wyciągnięcie ręki.

Pożyczka dla Polaków za granicą – pamiętaj o trzech wymogach

Pierwszym kluczowym wymogiem względem potencjalnych pożyczkobiorców jest posiadanie polskiego obywatelstwa i zdolność do czynności prawnych. Warto podkreślić, że prawo to przysługuje każdemu – do osiągnięcia pełnoletności występuje w ograniczonym zakresie, a po 18 roku życia zostają one nabyte w pełni. Warto pamiętać, że raz posiadane prawa mogą być ograniczone – sytuacja ta występuje jednak wyłącznie w określonych przypadkach.

Aby pożyczka dla Polaków za granicą mogła zostać przekazana wnioskodawcy, musi on posiadać polskie konto bankowe, na które będzie cyklicznie będą wpływać środki pieniężne, stanowiące potwierdzenie zdolności kredytowej klienta. Warto podkreślić również, że posiadanie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w polskim banku stanowi jeden z najczęściej stosowanych mechanizmów do sprawdzenia tożsamości wnioskodawcy.

Ostatnim, nie mniej istotnym wymogiem, jest konieczność posiadania adresu meldunkowego na terenie Polski. Informacja ta jest niezbędna do procesu pożyczkowego, a jej poprawność zostaje zweryfikowana samoczynnie przy okazji podania numeru konta bankowego, na które wpływa nasze wynagrodzenie.

Pożyczka dla Polaków za granicą może być prosta

Oferowana przez naszą firmę pożyczka dla Polaków za granicą to doskonały sposób na pozyskanie dodatkowych środków pieniężnych w nagłych okolicznościach. Aby go otrzymać, wystarczy spełnić standardowe wymogi firm pożyczkowych, które dotyczą w równym stopniu zarówno pożyczkobiorców mieszkających w Polsce, jak i tych przebywających obecnie poza granicami kraju. Już dziś złóż wniosek o dowolną kwotę z przedziału od 1 000 do aż 10 000 złotych, podzielony na dowolny okres z przedziału od 6 do 42 miesiące.brak ocen  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni