Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka dla studenta. Ile kosztuje wiedza?

POŻYCZKI Opublikowano: 05.10.2020

Sytuacja finansowa studentów została ujęta w raporcie Związku Banków Polskich. Według badania 10% społeczności akademickiej ma problem z terminową spłatą swoich zobowiązań. Pożyczka dla studenta to bezpieczne rozwiązanie problemu pustego portfela. Szczególnie dla tych, którzy za sprawą niskich lub niestabilnych dochodów są wykluczeni przez wiele instytucji finansowych.

Pożyczka dla studenta pomaga rozwiązać problemy finansowe

Wraz z postępującą inflacją rosną koszty życia. Według badania Związków Banków Polskich, przeciętne koszty życia studenta w największych miastach wojewódzkich oscylują wokół 2100 zł miesięcznie. W porównaniu z 2016 rokiem kwota ta wzrosła aż o 500 zł. Na zmianie tej cierpią zwłaszcza ci studenci, którzy wyjechali na studia kilka lat temu, lecz ich dochody nie rosną proporcjonalnie do kosztów zakwaterowania i wyżywienia. Pożyczka dla studenta bywa więc koniecznością dla osób, które rozpoczęły już starania o dyplom i nie chcą przerywać edukacji przed uzyskanie tytułu.

Pożyczka dla studenta to elastyczna forma wsparcia

Ludzie młodzi cenią sobie wygodne rozwiązania, nieobciążające ich budżetu. TAKTO Finanse dostosowuje warunki pomocy do sytuacji finansowej klienta. Pożyczka dla studenta jest długoterminowa, pozwala to zapewnić pomoc w wysokości do 6000 zł. Możliwość spłaty zobowiązania przez kilkadziesiąt miesięcy znacząco wpływa też na wysokość raty. Dzięki czemu możesz pożegnać nagłe wydatki bez ryzyka utraty płynności finansowej w przyszłości.

 

 

 

Pożyczka dla studenta. Ile kosztuje wiedza?

Pożyczka dla studenta bez wychodzenia z domu

Nasza firma chętnie korzysta z możliwości, jakie zapewniają nam nowoczesne technologie. Nie musisz odwiedzać stacjonarnego oddziału, aby uzyskać pieniądze. Aby złożyć wniosek, wystarczy jedynie komputer lub smartfon z dostępem do internetu. Pożyczka dla studenta udzielana jest na dowód osobisty. Proste procedury sprawiają, że decyzja o przyznaniu pieniędzy pojawia się w kilkanaście minut. Pieniądze wpłyną na Twoje konto równie szybko.

TAKTO Finanse – pomoc dla głodnych wiedzy

TAKTO Finanse wspiera osoby, którym troszczą się o swoją przyszłość i edukację. Udzielamy pomocy finansowej studentom, których sytuacja zawodowa jest często dynamiczna. Wystarczy dochód w wysokości 500 zł miesięcznie, aby uzyskać nawet 6000 zł gotówki. Rozłożenie harmonogramu spłaty na 40 miesięcy daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Niskie raty i przejrzyste warunki to również gwarancja równowagi finansowej przez cały czas trwania umowy. Wypełnij formularz lub skontaktuj się z naszym doradcą w celu uzyskania więcej informacji. Pożyczka dla studenta to korzystne warunki pomocy dla młodzieży akademickiej.

 

 

 

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni

Odpowiedzialny Pożyczkodawca Takto Finanse Takto Finanse podlega pod Ustawę o Kredycie Konsumenckim