Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka na Black Friday. Czy warto wziąć udział w święcie zakupów?

POŻYCZKI Opublikowano: 26.11.2020

Polacy są pragmatycznymi konsumentami, wynika z raportu 2020 FMCG Brands We Shop by Blix & Kantar, który badał rozważność podejmowanych decyzji. Blisko 60% ankietowanych dokonuje zakupów na podstawie wiedzy o marce i oceny możliwości własnego portfela. Za sprawą wielu wyprzedaży Czarny Piątek to dzień, w którym klienci mogą upolować wiele okazji. Dlaczego warto wziąć udział w święcie zakupów?

Nie istnieje lepsza okazja na zakupy

Szaleństwo związane z Czarnym Piątkiem jest ogromne, jednak jest ono uzasadnione. Wiele sklepów oferuje w tym czasie produkty w niespotykanych przez cały rok cenach. Pożyczka na Black Friday jest kierowana dla osób, mających w domu sprzęty do wymiany. Wyprzedaże są dobrym momentem na zastąpienie starszych, niedziałających urządzeń nowymi - zakupionymi w atrakcyjnych cenach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Internetowa rewolucja

Sprzedawcy od kilku lat korzystają z internetu jako dodatkowego kanału pozyskiwania klientów. Jednak w tym roku zakupy online stają się niemal jedynym sposobem na skorzystanie z promocji. Wszystko to za sprawą zamknięcia centrów handlowych, które dotąd były ważnym punktem wyprzedażowego szaleństwa.

Internet przeniesie konkurencję z lokalnych zasięgów na ogólnopolską rywalizację o uwagę konsumenta, dlatego w tym roku można spodziewać się znacznego obniżenia cen wielu produktów. Pożyczka na Black Friday to przepustka do uczestnictwa w święcie wyprzedaży, które co roku oferuje klientom coraz lepsze promocje i kupony rabatowe.

Jaka powinna być pożyczka na Black Friday?

Podczas wybierania oferty pożyczki powinniśmy pozostać równie pragmatyczni jak podczas zakupów. Niekorzystna chwilówka może być przyczyną kryzysu finansowego, który będzie odczuwalny przez wiele miesięcy po zakończeniu Czarnego Piątku.

Pożyczka na Black Friday powinna zostać zaciągnięta w sprawdzonym podmiocie finansowym. Należy unikać firm, które działają w sektorze usług pozabankowych od niedawna. Drugim ważnym aspektem jest transparentność kosztów pożyczki. Rzetelne przedsiębiorstwa nie ukrywają żadnych opłat i prowizji. Podpisanie umowy z uczciwym pożyczkodawcą jest gwarancją bezpieczeństwa klienta.

Wybierz się na zakupy z TAKTO Finanse

Od 2012 roku udzielamy wsparcia osobom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej. Pożyczka na Black Friday to oferta dla osób chcących zrealizować swoje zakupowe cele. Nadchodzący weekend wyprzedaży to dobra okazja, by rozejrzeć się nie tylko za sprzętami, których zakup planujesz od dawna, ale również za prezentami dla całej swojej rodziny.

Dlatego oferujemy elastyczną pożyczkę dostępną online. W celu złożenia wniosku należy przygotować dowód osobisty i zaświadczenie potwierdzające dochody w wysokości 500 zł miesięcznie. Pożyczka na Black Friday rozłożona jest na 42 raty. Ich niewielka wysokość sprawia, że rodzinny budżet nie będzie obciążony. Maksymalna kwota pożyczki to 12 000 zł. W celu uzyskania więcej informacji możesz skorzystać z kalkulatora internetowego lub skontaktować się z konsultantem TAKTO Finanse.

 

 Ocena: 5.0/5 ( 3 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni