Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka na jesienne wydatki – kiedy może okazać się niezbędna?

POŻYCZKI Opublikowano: 09.10.2020

Wrzesień jest miesiącem, w którym każdy rodzic musi mierzyć się z wieloma koniecznymi kosztami, związanymi z rozpoczęciem roku szkolnego. Choć w teorii nie powinien on przynieść wielu nadprogramowych wydatków, warto pamiętać, że wciąż niegasnąca pandemia koronawirusa z pewnością uczynią go nieprzewidywalnym. Na jakie wydatki należy być przygotowanym?

Pożyczka na jesienne wydatki w dobie koronawirusa

Państwa na całym świecie usilnie starają się wrócić do normalności sprzed globalnej epidemii. Sytuację trudno nazwać jednak ustabilizowaną. Początek roku szkolnego nie sprzyja jednak zaleceniom o tzw. dystansie społecznym, co może przełożyć się na lawinowy wzrost zakażeń. Choć wizja ponownego zamrożenia gospodarki wydaje się obecnie odległa, nie można jej definitywnie wykluczyć. Tania, długoterminowa pożyczka na jesienne wydatki stanowi wówczas bezpieczny plan awaryjny.

Zakup laptopa dla dzieci

Wraz z początkiem września dobiegł kresu czas przymusowej edukacji zdalnej. Choć wszystkie placówki oświatowe wprowadziły niezbędne środki ostrożności, nie można wykluczyć powrotu do nauki z domu. Proces ten wymagał jednak stałego dostępu do internetu i komputera. Choć zdecydowana większość gospodarstw domowych posiada jedno i drugie, sytuacja komplikuje się w momencie, gdy w domu uczy się dwójka dzieci, a komputer jest wymagany także do pracy.

Pożyczka na jesienne wydatki może być wykorzystana właśnie w celu zapewnienia dzieciom wygodnego dostępu do e-lekcji. Zakup komputera to również inwestycja, która dostarcza najmłodszym zarówno wiele rozrywki, jak i pomaga rozwijać zainteresowania oraz nabywać nowe, cenne umiejętności.

 

 

 

Co zrobić, gdy nie możesz pracować?

O ile przymusowe zamrożenie całej gospodarki należy uznać za mało prawdopodobne, przypadkowy kontakt z niewykrytym nosicielem koronawirusa może zakończyć się obowiązkową kwarantanną. Zgodnie z najnowszymi danymi na kwarantannie przebywa obecnie ponad 125 tysięcy Polaków.

O ile pracownicy zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę mogą liczyć na stosowną rekompensatę w postaci zasiłku, komfortu tego nie mają osoby świadczące usługi w ramach umowy zlecenia czy samozatrudnieni. Warto podkreślić, że przymusowa przerwa od pracy może oznaczać nie tylko utratę płynności finansowej. Jeśli Twoi dotychczasowi klienci nie będą mogli pozwolić sobie na przerwę w świadczeniu usług, mogą udać się do Twojej konkurencji.

TAKTO Finanse – Twoja pożyczka na jesienne wydatki

Zastanawiasz się jak uzupełnić domowy budżet w miesiącach? Potrzebujesz błyskawicznego zastrzyku gotówki, który nie będzie stanowił nadmiernego obciążenia? Pożyczka na jesienne wydatki od TAKTO Finanse to oferta w sam raz dla Ciebie!

Jak wystąpić o naszą pożyczkę? Wystarczy jedynie wejść na naszą stronę internetową i wypełnić błyskawiczny wniosek, który może opiewać nawet na 12 000 zł. Dołącz do zadowolonych Klientów naszej firmy i wybierz ofertę w 40 niskich, elastycznych ratach, która nie będzie stanowiła żadnego problemu dla Twojego budżetu – postaw na TAKTO Finanse.

 Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni