Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka na konsole. Xbox Series X czy PlayStation 5?

ROZRYWKA Opublikowano: 17.10.2020

Listopad przyniesie premiery nowych generacji konsol. Na nowo rozgorzeje debata między fanami marek Microsoft oraz Sony. Na kolejną serię urządzeń gracze musieli czekać aż 7 lat – nie można się zatem dziwić, że ich pojawienie się na rynku budzi tak wielkie emocje. Jeśli marzysz o zapoznaniu się z najnowszymi premierami, a Twoja sytuacja finansowa nie pozwala Ci zrealizować tego pragnienia, mamy rozwiązanie w sam raz dla Ciebie. Pożyczka na konsolę zapewni Ci rozrywkę na długie godziny rozgrywki. Tylko które urządzenie wybrać?

Pożyczka na konsole. Ile kosztują nowe urządzenia?

Producenci przygotowali propozycje dla mniej i bardziej wymagających użytkowników. Oczywiście konsole różnią się nie tylko wydajnością, ale i ceną. Poznaliśmy już oficjalne ceny urządzeń. Microsoft przygotował najbardziej budżetową propozycję, która jest optymalnym rozwiązaniem dla tych, którzy grają weekendowo i bardziej od jakości rozgrywki cenią sobie zabawę. Za podstawową wersję Xboxa, oznaczoną przez producenta jako S, trzeba będzie zapłacić 1349 zł. Wydajniejszy model, sygnowany literą X, to wydatek rzędu 2249 zł.

Pożyczka na konsole będzie szczególnie wskazana dla fanów marki Sony. Podstawowy model PlayStation 5 Digital Edition kosztuje 1849 zł. 2299 zł to cena PlayStation 5 z napędem Blu-Ray 4K UHD.

Pożyczka na konsole. Czy warto przesiąść się na nową generację?
Porównanie wydajności warto zacząć od zestawienia najbardziej zaawansowanych modeli obu producentów. Pomiędzy specyfikacjami obu urządzeń nie ma kluczowych różnic. Teoretyczna wydajność Xbox Series X jest wyższa od PlayStation 5 z napędem Blu-Ray o około 10%. Konsole działają w oparciu o procesory AMD, wykonane w architekturze Zen 2. Za wydajność układów graficznych odpowiadają jednostki Radeon RDNA Navi. Za najwyższą płynność rozgrywki odpowiadają ultraszybkie dyski SSD.

Oba modele pozwolą na rozgrywkę w rozdzielczości 8K oraz wspierają ray tracing, czyli technologię, która przyczynia się do większego realizmu animacji. Zmian w porównaniu do poprzedniej generacji jest dużo. Pożyczka na konsole z pewnością będzie chodziła po głowie niejednego gracza.

TAKTO Finanse – wsparcie dla każdego Mikołaja

Przedsprzedaż nowych urządzeń już trwa. Premiera produktów Sony i Microsoft przypada na drugą połowę listopada. Jest to ważne wydarzenie dla wielu graczy, dlatego mogą wystąpić problemy z dostępnością. Pożyczka na konsole to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą sobie zagwarantować nową jakość rozrywki.

Warto pamiętać, że inwestycja w konsole to decyzja na kolejne 7 lat. Niskie raty rozłożone na 42 miesiące nie obciążą twojego portfela i pozwolą skupić Ci się na przyjemności związanej z eksplorowaniem świata gier. Wypełnij wniosek online i zdobądź gotówkę nawet w 15 minut.

 

 Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni