Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka na korepetycje. Czy to dobra inwestycja w przyszłość Twojego dziecka?

POŻYCZKI Opublikowano: 07.10.2020

Według danych CBOS na dodatkowe lekcje uczęszcza 17% uczniów. Młodzieży korzystającej z zajęć dodatkowych jest prawdopodobnie znacznie więcej, ponieważ nie wszyscy otwarcie przyznają się do uczęszczania na korepetycje. Wynika to z faktu, że kiedyś „korki” były kierowane do uczniów mających problemy z nauką. Dziś jednak wizerunek dodatkowych lekcji zmienił się i coraz częściej korzystają z niej najzdolniejsi uczniowie.

Pożyczka na korepetycje szansą dla najzdolniejszych

Każdy rodzic chce jak najlepiej da swoich pociech. Wielu z nich dąży zatem do zapewnienia dzieciom indywidualnego nauczania. Podczas prywatnych lekcji uczeń może pracować nad materiałem we własnym tempie. Możliwość samodzielnego wyboru doświadczonego dydaktyka pozwala dziecku szybko przyswoić nową wiedzę.

Nie jest bowiem tajemnicą, że zarobki w publicznych szkołach nie przyciągają najlepszych pedagogów. Część z nich decyduje się na prowadzenie lekcji indywidualnych. Nie wszyscy zatroskani rodzice mogą pozwolić sobie na opłacenie zajęć dodatkowych. Pomocna dla nich może okazać się pożyczka na korepetycje. Pozwala ona wesprzeć rozwój dziecka bez nadszarpnięcia domowego budżetu.

 Kiedy na etapie edukacji pojawi się kryzys
Do najczęściej spotykanych problemów w polskich szkołach należą przeludnione klasy i niedopracowany program nauczania. Elementy te działają na niekorzyść zarówno samych uczniów, jak i jakości otrzymywanej edukacji. Jeśli młodzież nie trafi na wyrozumiałego nauczyciela to prawdopodobnie zakończy rok szkolny z poważnymi brakami.
W życiu każdego ucznia przychodzą jednak momenty, kiedy niedostatki wiedzy należy uzupełnić. To właśnie często przed egzaminami – ósmoklasisty oraz dojrzałości – potrzebują oni największego wsparcia. Jak nie odmówić go dziecku, gdy brakuje gotówki w portfelu? Długoterminowa pożyczka na korepetycje może być rozwiązaniem, które zagwarantuje uczniowi nadrobienie zaległości i pomoże w walce o swoją przyszłość.

TAKTO Finanse – wsparcie w każdej sytuacji

TAKTO Finanse to przedsiębiorstwo rozumiejące troskę rodziców. Pożyczka na korepetycje to bezpieczne wsparcie dla rozwoju Twojego dziecka. Pozytywną decyzję otrzymają osoby z dochodem w wysokości 500 zł miesięcznie. Nasza oferta to gwarancja przejrzystych warunków udzielenia finansowania oraz spłaty powstałego zobowiązania. Niska miesięczna rata i długi harmonogram zwrotu pieniędzy nie obciążą Twojego budżetu. Wypełnij wniosek internetowy i wesprzyj dziecko w walce o marzenia.

 brak ocen  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni