Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka na kurs. Wykorzystaj szansę na rynku pracy

POŻYCZKI Opublikowano: 18.10.2020

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej alarmuje, że w 2020 roku przedsiębiorcy będą mieli trudności ze znalezieniem pracowników. Według raportu „Barometr Zawodów” ponad 30 profesji uznaje się za deficytowe. Na największe braki będą narzekać firmy z branży transportowej, medycznej, budowlanej. Rąk do pracy zabraknie również w sektorach handlu i usług.

Nie liczy się dyplom

Pracodawcy cenią sobie praktyczne umiejętności zatrudnianych specjalistów. Dyplomy uczelni wyższych nie dają już gwarancji objęcia dobrego stanowiska, a sukces zawodowy nie jest zależny od ukończenia szkoły. Wielu młodych ludzi napotyka na problem z odnalezieniem swojego miejsca na rynku. Jeśli dostrzegasz podobny problem, prawdopodobnie powinieneś skierować swoją uwagę w kierunku szkoleń o praktycznym charakterze.

Jeśli uczęszczanie na dodatkowe szkolenie przekracza Twoje możliwości finansowe, możesz sięgnąć po dodatkowe źródło finansowania. Pożyczka na kurs jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy są gotowi inwestować w siebie. Niskie miesięczne raty nie obciążają budżetu, a zdobyte na szkoleniu kwalifikacje z pewnością podniosą Twoją pensję.

Korzyści te sprawią, że pożyczka na kurs będzie dla Ciebie niemal nieodczuwalna.

Pożyczka na kurs – poznaj zalety kształcenia zawodowego

Możesz pokierować swoją karierą w odpowiedni sposób bez podejmowania kilkuletnich studiów. Szkolenia zawodowe trwają krócej, ponieważ skupiają się na przekazaniu niezbędnej wiedzy i praktycznych umiejętności, które pozwolą Ci na osiągnięcie celów zawodowych. Jeśli wiesz, jaka branża jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia, pożyczka na kurs ułatwi Ci podjęcie działania. Wiele sektorów wykazuje teraz olbrzymie zapotrzebowanie na wykwalifikowane kadry – to dobry czas, aby wykorzystać sytuację na rynku pracy i znaleźć na nim swoje miejsce.

Brak sztywnych harmonogramów

Nie każdy może sobie pozwolić na edukacje w pełnym wymiarze czasu. Wielu dorosłych będzie chciało pogodzić dotychczasowe życie z możliwością uzyskania nowych kwalifikacji. Elastyczne podejście do nauki to jedna z najważniejszych zalet szkoleń pracowniczych. Dlatego bardzo często możesz pogodzić budowanie umiejętności zawodowych ze zdobywaniem doświadczenia. Pożyczka na kurs to dobra oferta dla tych, którzy cenią sobie swobodę i praktyczne rozwiązania.
Pożyczka na kurs wsparciem w rozwoju
TAKTO Finanse otwiera nowe możliwości przed ludźmi, dla których ważne jest doskonalenie swoich umiejętności zawodowych. Teraz możesz to robić bez obciążania swojego portfela. Pożyczka na kurs to nawet 6000 zł rozłożone na 42 niskie raty. Wypełnij wniosek online lub skontaktuj się z naszym ekspertem finansowym, aby uzyskać więcej informacji.

 

 Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni