Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka na laptopa. Dlaczego warto wybrać droższy model?

POŻYCZKI Opublikowano: 01.10.2020

Laptopy dzięki swojej funkcjonalności podbiły serca wielu użytkowników. Obecnie są one znacznie popularniejsze niż stacjonarne komputery. Producenci kuszą klientów niskimi cenami i wielozadaniowością sprzętów. Jednak czy zakup niskiej klasy urządzenia jest dobrym wyborem? A może lepszym jest pożyczka na laptopa i wybór droższego modelu?

Lepsza jakość wykonania
Pierwszym aspektem, na który zwracamy uwagę przy wyborze laptopa są materiały, z jakich został zbudowany. Tańsze urządzenia są wykonane przede wszystkim z gorszych komponentów takich jak tworzywo sztuczne. Takie rozwiązania nie są szczególnie trwałe. Obudowa jest podatna na pęknięcia oraz zarysowania. Ponadto budżetowe modele mają skłonność do zbierania zabrudzeń. Czy warto godzić się na takie kompromisy?
Jakość wykonania to przyjemniejsze doświadczenia za każdym razem, gdy trzeba użyć komputera. Co więcej, przekłada się ona również na żywotność sprzętu. Zatem pożyczka na laptopa może uchronić klienta przed wyborem urządzenia, które szybko ulegnie zniszczeniu i nieprzewidzianymi wydatkami w przyszłości.

Pożyczka na laptopa podniesie komfort jego użytkowania
Droższy komputer to nie tylko szybszy procesor, pozwalający na sprawniejszą pracę na urządzeniu. To także inna jakość rozrywki. Tanie urządzenia wyposażone są w wyświetlacze o niskiej rozdzielczości. Ich matryce gorzej odwzorowują kolory oraz posiadają słabsze kąty widzenia. Budżetowe modele nie będą nadawać się do komfortowego oglądania filmów. Niewskazana jest nawet długa praca przed ekranem, ponieważ niska rozdzielczość i poszarpane czcionki znacznie szybciej męczą oczy. Pożyczka na laptopa to szansa, aby wybrać urządzenie, które spełni oczekiwania i potrzeby użytkownika.

 

Pożyczka na laptopa. Wygoda w podróży

Droższe modele to również większa ergonomiczność i dłuższa praca na baterii. Pozwala to traktować laptopa jako urządzenie w pełni mobilne. Niższa waga i brak konieczności podłączania laptopa do prądu sprawdzą się przede wszystkim u osób, które dużo podróżują. Pożyczka na laptopa to możliwość wyboru laptopa, który będzie się dobrze sprawdzał w ważnych dla użytkownika obszarach.

TAKTO Finanse. Stać cię na więcej

Wydaje się, że kupno zaawansowanego urządzenia nie jest uzasadnione. Jednak droższe modele zapewniają większą płynność pracy oraz komfort użytkowania. W długoterminowej perspektywie jest to bardzo ważne. Pożyczka na laptopa to oferta dla osób, chcących cieszyć się funkcjonalnym urządzeniem przez wiele lat. TAKTO Finanse udziela do 6000 zł pożyczki. Pozwoli Ci to wybrać komputer, o jakim marzysz. Okres spłaty zobowiązania wynosi 42 miesiące, co przekłada się na niskie raty. Wystarczy dowód osobisty i 500 zł dochodu miesięcznie, aby pieniądze pojawiły się na Twoim koncie w kilkanaście minut. Skontaktuj się z naszymi konsultantami, żeby uzyskać więcej informacji.Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni