Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka na Mikołajki – trzy prezenty, które zachęcą Cię do pozostania w domu

ROZRYWKA Opublikowano: 06.12.2020

Tegoroczne przygotowania do Mikołajek i świąt Bożego Narodzenia z pewnością będą przebiegać nieco inaczej niż w ubiegłych latach. Lekarze zachęcają nas do jak najrzadszego opuszczania domu i przestrzeganiu zaleceń na temat dystansu społecznego, noszenia maseczek i regularnej dezynfekcji. Planując zakup gwiazdkowych prezentów, warto postawić na podarunki, które sprawią, że czas spędzony w naszych czterech ścianach zacznie upływać nam nieco szybciej.

Pożyczka na Mikołajki na prezent dla aktywnych

Jedną z branż, która najbardziej ucierpiała wskutek epidemii koronawirusa, jest sektor siłowni i klubów fitness. Miłośnicy regularnej aktywności musi zadowolić się coraz popularniejszymi siłowniami na świeżym powietrzu lub rozpocząć treningi w domowym zaciszu. Pożyczka na Mikołajki może stanowić cenne wsparcie w utrzymaniu dobrej formy fizycznej i dbaniu o zdrowy styl życia.

Warto podkreślić, że pożyczka na Mikołajki na domową siłownię jawi się jako przemyślana, długoterminowa inwestycja, która oszczędza czas i pieniądze. Dysponując sprzętem do ćwiczeń w domu nie musimy poświęcać czasu na dotarcie na miejsce, oszczędzamy również pieniądze wydane na karnet.

Wbrew pozorom, domowa siłownia nie musi zabierać wiele miejsca. Rowerki stacjonarne czy hantle zmieszczą się w niemal każdym pokoju – jeśli dysponujemy odpowiednią ilością wolnej przestrzeni, warto zdecydować się na maszynę do ćwiczeń bądź ławkę ze sztangą, które znacznie zwiększą dostępnych kombinacji ćwiczeń.

Jak dobrać prezent dla miłośników cyfrowych wrażeń?

Zimowa pogoda znacząco ogranicza możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu. W niesprzyjających okolicznościach pogodowych z pomocą przychodzą niezawodne źródła rozrywki dla całej rodziny – konsole do gier. Wśród bogatej oferty dostępnych tytułów znajdują się gry ruchowe i sprawdzające wiedzę, zapewniające wiele godzin zabawy dla najmłodszych i nieco starszych graczy.

 

 

Zapewnij sobie nową jakość pracy zdalnej

Na przestrzeni ostatnich miesięcy coraz więcej firm zdecydowało się na przejść na całkowitą lub częściową pracę zdalną. Stworzenie komfortowych warunków do codziennej pracy może jednak okazać się dość kosztowne. Wiele osób decyduje się na zakup dodatkowego monitora roboczego czy ergonomicznego fotela, które znacznie ułatwiają realizację bieżących zadań.

Pożyczka na Mikołajki to również doskonała okazja do wymiany sprzętu – grudniowy sezon świątecznych wyprzedaży obfituje w atrakcyjne promocje i rabaty, dzięki którym bez trudu znajdziesz wymarzony nowy komputer stacjonarny bądź laptop.

Pożyczka na Mikołajki w TAKTO Finanse

Potrzebujesz dodatkowych środków na zakup Mikołajków prezentów? Pożyczka na Mikołajki od TAKTO Finanse to doskonała okazja na podreperowanie domowego budżetu. Nasza oferta umożliwia podjęcie aż do 12 000 zł, podzielonych na 40 niskich, miesięcznych rat. Odwiedź naszą stronę internetową, wypełnij intuicyjny formularz pożyczkowy i ciesz się dodatkowymi środkami nawet w 15 minut od przesłania wniosku.brak ocen  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni