Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka na nowy rok. Które postanowienia noworoczne pomoże Ci zrealizować?

POŻYCZKI Opublikowano: 30.12.2020

Pierwszy stycznia to moment, w którym wielu z nas z zapałem zaczyna realizować swoje cele. Niestety, nie zawsze osiągamy założone wyniki. Dlatego w tym roku, zamiast skupiać się na tym, czego chcesz w swoim życiu unikać, postaw na aktywności, których podejmowanie przyjdzie Ci z przyjemnością. Pożyczka na nowy rok to możliwość realizacji swoich celów i marzeń przez kolejne 12 miesięcy. Co możesz robić mając do dyspozycji dodatkową gotówkę?

Więcej podróży

Odkrywanie świata jest inspirujące dla wszystkich. Najprościej jest zacząć od lokalnych atrakcji, których walory są często niedoceniane. To pozwoli również poczuć jaki sposób spędzania lubisz. Po przekonaniu się, które miejsca są dla ciebie najciekawsze możesz ruszyć na podbój świata. Pożyczka na nowy rok pozwoli Ci sięgnąć jego najdalszych zakątków. Osoby chcące dużych zmian w nadchodzącym roku mogą wykorzystać wyjazdy do stawania się lepszym człowiekiem. Podróże często stawiają nas w nowych sytuacjach. Dzięki temu możemy przekonać się o swoich mocnych i słabych stronach. Jest to być więc doskonały czas na rozwój swoich umiejętności.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkrywanie nowego hobby

Warto wykorzystać nadchodzące miesiące na próbowanie nowych obszarów zainteresowań. Odkrywanie pasji jest ważne niezależnie od tego, czy znalazłeś już coś, co lubisz w życiu robić. Dzięki odnajdywaniu nowych talentów będziesz mógł poczuć pozytywną różnicę w nadchodzącym okresie. Pożyczka na nowy rok umożliwia próbowanie aktywności, które dotąd były dla ciebie niedostępne z powodu braków w portfelu. 12 000 złotych rozłożone na 42 raty pozwoli na realizowanie się w wielu aktywnościach, bez obciążania domowego budżetu.

Zadbaj o zdrowie

Korzystanie z nadchodzącego czasu nie będzie możliwe jeśli nie będziesz cieszył się odpowiednim zdrowiem. Pożyczka na nowy rok to szansa, aby zadbać o to, co często jest zaniedbywane. Szereg badań diagnostycznych i lekarskich pozwoli wejść na następny rok z pewnością, że będziesz mógł z niego w pełni korzystać.

Pożyczka na nowy rok pozwoli żyć pełnią życia

Bywa, że w styczniu szukamy ogromnych zmian, zapominając o tym, że to małe kroki są fundamentem postępu. Bierna postawa wobec życia i wielkie postanowienia noworoczne zakończą się porażką. Dlatego wchodzenie w następny rok warto zacząć od dostrzeżenia małych momentów i przyjemności. Docenienie pozytywnych aspektów własnej rzeczywistości może stać się podstawą do sięgania po rzeczy wielkie. 

Pożyczka na nowy rok? W TAKTO Finanse

W nowy rok nie warto wchodzić z pustym portfelem. Oferta TAKTO Finanse to 12 000 złotych, które pozwolą Ci zrealizować się kolejnych miesiącach. Zobowiązanie jest rozłożone na 42 miesiące, co pozwala obniżyć ratę do poziomu, który nie będzie wyzwaniem dla domowego budżetu. Uproszczone procedury sprawiają, że gotówka dostępna jest w 15 minut. Wystarczy dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach, aby sięgnąć po pieniądze. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej.Ocena: 5.0/5 ( 2 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni