Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka na piec na co można ją przeznaczyć?

OSZCZĘDZANIE Opublikowano: 11.10.2020

Instalacja grzewcza to jedna z kluczowych elementów zapewniających komfort mieszkania. Producenci systemów ogrzewania domów zalecają regularne przeglądy i coroczną konserwacje urządzenia. Zdarza się jednak, że sprzęt odmawia posłuszeństwa. Zwłaszcza w okresie grzewczym awarie wymagają pilnej naprawy. Pożyczka na piec szybko pozbyć się usterki i przywrócić ciepło w domu.

Pożyczka na piec zapewnij sobie komfort

Najpopularniejszymi rodzajem kotłów są te na paliwa stałe. Korzysta z nich ponad 65% gospodarstw domowych, wynika z danych podanych przez Główny Urząd Statystyczny. Ich zaletą są przede wszystkim niskie koszty eksploatacji. Rzadko jednak w wydatkach na ogrzewanie uwzględnia się koszty obsługi. Zakupione paliwo trzeba przecież gdzieś magazynować. Nie bez znaczenia jest też wysiłek związany z załadunkiem węgla czy drewna do kotła. W sezonie grzewczym trzeba to robić kilka razy dziennie, co wymaga odpowiedniej siły a także bywa kłopotliwe. Pożyczka na piec pozwoli zmodernizować instalację centralnego ogrzewania. Na rynku istnieje wiele bezobsługowych opcji, które zapewniają ciepło bez konieczności regularnych wizyt w kotłowni.

 

 

 

 

 

Ogrzewanie bez prądu jest niemożliwe

Nie ma znaczenia czy paliwem w instalacji centralnego ogrzewania jest węgiel, drewno czy gaz. Jeśli piec nie działa prawidłowo to jedną z przyczyn może być awaria instalacji elektrycznej. Do prawidłowego działania systemów grzewczych potrzebny jest prąd. Pozwala on pracować takim elementom jak sterowniki, podajnik paliwa czy pompka obiegowa w układzie CO.

Pożyczka na piec może być zatem konieczna również ze względu na niesprawną elektrykę. Jest to częsty problem zwłaszcza w starszych nieruchomościach, które nie były remontowane przez wiele lat. Instalacje elektryczne w nich występujące były projektowane w czasach, kiedy zapotrzebowanie na prąd w domu nie było tak wielkie. Dziś, gdy niemal wszystkie urządzenia wymagają podpięcia do sieci, na skutek zbyt dużych obciążeń instalacja może nie działać prawidłowo, co powoduje niestabilną pracę centralnego ogrzewania.

Pożyczka na piec w TAKTO Finanse

Złóż wniosek online, aby zyskać nawet do 6000 zł. TAKTO Finanse zapewnia elastyczne warunki, które pomogą przywrócić ciepło w twoim domu. Pożyczka na piec rozłożona jest na 42 miesiące. Długoterminowa spłata pozwala obniżyć raty, dzięki czemu nie będą one wyzwaniem dla domowego budżetu. Dajemy również gwarancję braku ukrytych opłat. Nasze umowy są przejrzyste i bezpieczne. Działalność TAKTO Finanse podlega licznym regulacjom. Ustawa o nadzorze nad rynkiem finansowym oraz Ustawa o kredycie konsumenckim wyznaczają warunki naszej oferty. Jesteśmy także członkiem Związku Przedsiębiorców Finansowych, które zrzesza rzetelne podmioty z sektora pozabankowego. Sprawdź warunki spłaty w kalkulatorze znajdującym się na stronie lub skontaktuj się z naszym ekspertem. Pożyczka na piec to pieniądze gotowe w 15 minut. Wystarczy jedynie dowód osobisty i 500 zł miesięcznego dochodu.

 Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni