Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka na prezent dla niego. 4 pomysły na to, co kupić mężczyźnie na święta

ROZRYWKA Opublikowano: 15.12.2020

Grudzień rozpoczyna poważne przygotowana do Bożego Narodzenia. Nieodłącznym elementem świąt są prezenty. Obdarowywanie najbliższych nabiera dzisiaj szczególnego charakteru. Z powodu pandemii nierzadko musieliśmy zrezygnować ze wspólnie spędzonego czasu. Pożyczka na prezent dla niego pomoże uczynić te święta wyjątkowymi. Nie masz pomysłu na prezent? Przeczytaj nasz mini poradnik.

Elektronika to trafiony wybór

Nie musisz mieć w domu geeka, aby ta kategoria prezentów okazała się trafionym wyborem. Mężczyźni uwielbiają gadżety, dlatego dla każdego z nich znajdzie się coś odpowiedniego. W listopadzie premiery miały nowe generacje konsol, są one wyczekiwane przez wielu graczy. Jeśli twój facet lubi spędzać czas grając z kolegami to nowy Xbox lub PlayStation 5 mogą okazać się doskonałym wyborem na święta.

Pożyczka na prezent dla niego pomaga również w finansowaniu innych zainteresowań. Może sprzęt audio przyniesie mu uśmiech, gdy spojrzy pod choinkę? Wysokie miejsce w rankingach męskich marzeń zajmują także nieco bardziej pragmatyczne gadżety jak elektryczna maszynka do golenia lub inteligentne zegarki, pozwalające mierzyć podstawowe funkcje życiowe oraz aktywność w ciągu dnia.

Sprzęt sportowy

Grudzień to idealny czas na prezenty pomagające w uprawianiu aktywności fizycznej. Sport wśród mężczyzn jest niezwykle popularny stąd też upominki z tej kategorii należą do tych najbardziej trafionych. Być może twój mężczyzna ma już swoją ulubioną aktywność. Warto się wówczas zorientować czy nie potrzeba mu czegoś, co podniesie jakość jego treningów.

Koniec roku sprzyja również postanowieniom na nowy rok. Być może pożyczka na prezent dla niego zapoczątkuje zainteresowanie do spędzania czasu aktywnie? Rozglądając się za sprzętem sportowym warto pomyśleć również nad sprzętem dla siebie. Wejście w nowy rok wspólnymi treningami może wnieść nową jakość do waszej relacji.

 

Pożyczka na prezent dla niego. 4 pomysły na to, co kupić mężczyźnie na święta

Pożyczka na prezent dla niego pozwoli na podróże

Mężczyźni to odkrywcy, dlatego sfinansowanie wyjazdu w ciekawe miejsce to z pewnością jeden z najlepszych pomysłów na gwiazdkowy upominek. Tropikalne wakacje czy wyjazd na narty? Bez względu na charakter wycieczki przyniesie ona wspomnienia, które pozostaną w jego głowie na lata.

Zadbaj o niego

Chociaż wszyscy uwielbiamy prezenty to nie zawsze chodzi o ich materialny charakter. W święta najlepsze co możesz dać drugiemu człowiekowi nie kosztuje wiele. To Twoja uwaga, obecność i miłe słowo uczynią Boże Narodzenie wyjątkowym. Bez tego nawet najbardziej wyszukany upominek pozostanie tylko przedmiotem.

Pożyczka na prezent dla niego w TAKTO Finanse

Wychodzimy naprzeciw wszystkim tym, którzy chcą w te święta obdarowywać swoich najbliższych. Nasza oferta sprawi, że stan portfela nie będzie przeszkodą dla hojnego serca. Pożyczka na prezent dla niego to nawet 6000 złotych rozłożone w niskich ratach na 40 miesięcy. Wniosek możesz złożyć przez internet, a do jego zaakceptowania wystarczy dowód osobisty oraz 500 złotych miesięcznego dochodu. Skontaktuj się z naszym konsultantem i uczyń święta swojego mężczyzny wyjątkowymi.


Ocena: 5.0/5 ( 2 głosów)  

WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni

Odpowiedzialny Pożyczkodawca Takto Finanse Takto Finanse podlega pod Ustawę o Kredycie Konsumenckim