Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka na prezent dla niej – 3 pomysły na upominki świąteczne

POŻYCZKI Opublikowano: 13.12.2020

Choć każda z bliskich nam Pań posiada odmienne gusta, wszystkie zasługują na wyjątkowy prezent, który pokaże, jak bardzo je cenimy. Święta Bożego Narodzenia to dobry czas, by przypomnieć najważniejszym osobom w naszym życiu ile dla nas znaczą. Sklepowe półki uginają się pod ciężarem produktów, dedykowanych kobietom o zróżnicowanych gustach. W natłoku przykuwających wzrok prezentów, warto postawić na podarunki, które pozostaną w ich pamięci przez długi czas. Pożyczka na prezent dla niej to sposób, aby zakupy właściwego upominku nie były ograniczone zasobami portfela.

Pożyczka na prezent dla niej umożliwi kupno wyjątkowej biżuterii

Wyroby jubilerskie to upominek, który z pewnością doceni zdecydowana większość Pań. Złoto i kamienie szlachetne to doskonały dodatek do każdej eleganckiej stylizacji –  pozwolą naszym najbliższym poczuć się wyjątkowo, dlatego biżuteria otwiera listę pomysłów na prezent. Warto pamiętać jednak, że cena nie jest najważniejszym kryterium zakupu.

Każda Pani z pewnością doceni przede wszystkim prezent, który jest zgodny z jej gustem, dlatego warto odpowiednio przygotować się do zakupu. Przejrzeć zgromadzoną kolekcje błyskotek i zwrócić uwagę, na jakich elementach zatrzymuje się jej wzrok, gdy przechodzi obok wystaw jubilerskich. Pożyczka na prezent dla niej umożliwia także większą swobodę w wyborze upominku. Wyższy budżet pozwoli na kupno spersonalizowanej biżuterii, która sprawi, że kobiet będzie myśleć o darczyńcy za każdym razem, gdy ją założy.

 

 

 

 

Torebka – praktyczny upominek, którego nigdy za wiele

Torebka na rękę to element stylizacji, który z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę . Pożyczka na prezent dla niej pozwoli uczynić te święta wyjątkowymi – większy budżet umożliwi podarowanie wyjątkowej torebki, która będzie podkreślała jej indywidualność i styl. Warto podkreślić, że torebka to praktycznego prezent, który z pewnością zagości w jej szafie na dłużej, a jej niepowtarzalne walory estetyczne dostarczą obdarowywanej sporo radości.

Profesjonalna sesja zdjęciowa – pozwól jej poczuć się jak gwiazda

Wyjątkowy prezent nie musi przybrać materialnego charakteru. Pożyczka na prezent dla niej wystarczy, aby sfinansować stylistkę, makijażystkę i profesjonalnego fotografa. Ekipa specjalistów pomoże Paniom poczuć się naprawdę wyjątkowo i niepowtarzalnie. Ich wdzięk zostanie utrwalony na fotografiach, dzięki czemu wspomnienia tego dnia pozostaną żywe przez wiele długich lat.

Wyjątkowe święta z TAKTO Finanse

Bliskie nam osoby zasługują na wszystko, co najlepsze. Nie zawsze jednak portfel pozwala sięgnąć po to, co wyjątkowe. Pożyczka na prezent dla niej umożliwia obdarowywanie bez kompromisów. Kwota pożyczki wynosi nawet 12 000 złotych. Długoterminowy harmonogram spłat sprawia, że raty nie będą obciążeniem dla portfela. 42 miesiące to okres, w którym spłata zobowiązania nie będzie wyzwaniem.

Uproszczone procedury i wniosek dostępny przez internet sprawiają, że gotówka jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy dowód osobisty oraz 500 złotych miesięcznego dochodu. Jeśli potrzebujesz uzyskania więcej informacji, to skontaktuj się z naszymi konsultantami.

 brak ocen  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni