Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka na prezenty. 4 pomysły na podarunek dla całej rodziny

OSZCZĘDZANIE Opublikowano: 05.01.2021

Nie brakuje osób, które pomysłu na upominek szukają na ostatnią chwilę. Znalezienie odpowiednich przedmiotów bywa trudne, zwłaszcza kiedy mamy niewiele czasu. Zdarza się również szereg nieprzychylnych okoliczności, który sprawia, że nie możesz obdarować rodziny tak, jakbyś tego chciał. Pożyczka na prezenty sprawi, że pusty portfel nie będzie problemem.

1.      Ekspres do kawy to zawsze dobry pomysł

83 procent naszego społeczeństwa codziennie wypija kubek kawy, 52 procent Polaków sięga po kawę kilka razy w ciągu dnia.  Wyniki badań agencji Maison & Partners pokazują jak ważną rolę spełnia ten napój w życiu wielu z nas. Obecnie życie społeczne przeniosło się do domu, dlatego pożyczka na prezenty wydana na ekspres do kawy to z pewnością dobry wybór. Dla wielu dom stał się również biurem. Praca zdalna przy dobrej kawie stanie się przyjemniejsza. Wielofunkcyjna maszyna do parzenia kawy to prezent, z którego chętnie będzie korzystać cała rodzina. Postawienie na droższy model sprawi, że domownicy będą mogli korzystać z wielu rodzajów tego napoju.

 

 

2.      Pożyczka na prezent – wybierz kino domowe

W 2020 roku sporo czasu spędzamy w domu. Telewizor jest sposobem na spędzenie miłych chwil z najbliższymi. Rozwój platform streamingowych sprawił, że łatwo jest zamienić swoje mieszkanie w prawdziwe centrum filmowej rozrywki. Domowe urządzenia rzadko jednak są wyposażone we właściwy system audio. Soundbar może rozwiązać ten problem i sprawić, że dźwięk będzie mocnym punktem filmowych sesji pod kocem.

3.      Zapewnij wszystkim dobry sen

Wypoczynek jest najlepszym prezentem jaki możesz komuś podarować. Odpowiedni sen pozytywnie wpływa na samopoczucie oraz jest podstawą właściwej regeneracji organizmu, która sprzyja utrzymaniu zdrowia – które często jest wymieniane w naszych życzeniach. Pożyczka na prezent wydana na materac sprawdzonej firmy jest gwarancją lepszego życia całej rodziny. 12 000 złotych to kwota, jaką możesz uzyskać w TAKTO Finanse. Wystarczy ona na pokrycie kosztów poprawy komfortu łóżek dla wszystkich domowników.

4.      Zautomatyzuj sprzątanie mieszkania

Obowiązki to powód, dla którego spędzacie ze sobą tak mało czasu. Zakup robota sprzątającego pozwoli na przesunięcie sprzątania na kogoś, kto nigdy nie narzeka na nadmiar prac. Zaawansowane modele są gotowe do odkurzania wielkich powierzchni o różnej strukturze. Dzięki dedykowanej aplikacji można zaplanować godziny, w których urządzenie ma pracować. Pożyczka na prezent pozwoli zapomnieć o obowiązkach a wy będziecie mogli skupić się na aktywnościach, które lubicie.

Pożyczka na prezent w TAKTO Finanse

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które wspiera budowanie relacji nawet wtedy, gdy domowy budżet przechodzi trudne chwile. Gotówka dostępna jest online. Wystarczy złożyć wniosek, potrzebny do tego będzie dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach. Rozłożenie zobowiązania na 42 miesiące pozwala obniżyć ratę oraz zaoferować aż 12 000 złotych gotówki. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby uzyskać więcej informacji.Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni