Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka na świąteczne wyprzedaże. Jak zaoszczędzić na grudniowych zakupach?

OSZCZĘDZANIE Opublikowano: 24.12.2020

Trwająca pandemia sprawiła, że wiele marek przeniosło swoją sprzedaż do internetu. Walka o Klienta nigdy nie była tak zacięta. Skutki tego możemy właśnie obserwować. Darmowa dostawa, wydłużony czas zwrotu produktów już nie wystarczą, aby przyciągnąć do sklepu ruch. Platformy sprzedażowe licytują się na różnego rodzaju promocje. Pożyczka na świąteczne wyprzedaże to szansa, aby z nich skorzystać. Nawet wtedy, gdy brakuje pieniędzy w portfelu.

Wygodnie i komfortowo

Internet od wielu lat był rosnącym kanałem sprzedaży dla wielu brandów. W tym roku jednak dodatkowo zyskał on na znaczeniu. W trosce o swoje bezpieczeństwo i komfort wielu Klientów wybiera składanie zamówień online. Przeglądając setki produktów w domowym zaciszu nie trzeba się bowiem obawiać długich kolejek w sklepach oraz nie narażamy siebie i innych na niebezpieczeństwo związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Pożyczka na świąteczne wyprzedaże udzielana jest w kilka minut. Pozwala to na skorzystanie z dodatkowych pieniędzy w momencie, w którym pojawi się atrakcyjna cena przedmiotu, na który od dawna polujesz. W dni robocze gotówka wypłacana jest w 15 minut, dlatego nawet oferty ograniczone czasowo nie przejdą Ci koło nosa.

 

 

 

Pożyczka na świąteczne wyprzedaże – kup teraz, spłać później

W grudniu portfel wielu osób nie jest gotowy na dodatkowe wydatki. Wraz z pojawieniem się korzystnych promocji wiele Klientów szuka sposobu na skorzystanie z okazji. Nie zawsze jednak wniosek o zakup przedmiotu na raty zostanie zaakceptowany przez brokera bankowego. W TAKTO Finanse pozostajemy znacznie bardziej elastyczni. Dzięki indywidualnemu podejściu do sytuacji materialnej Klienta możemy udzielić wsparcia tym, którzy za sprawą negatywnej historii kredytowej zostali odrzuceni przez inne instytucje. 

Pożyczka na świąteczne wyprzedaże to 12 000 złotych, dzięki którym możesz dokonać zakupów w obniżonych cenach. Zobowiązanie rozłożone jest na 42 raty, co umożliwia obniżenie rat tak, aby nie były one wyzwaniem dla domowego budżetu.

TAKTO Finanse udziela wsparcia w każdej sytuacji

Od 2012 roku naszą misją jest pomaganie tym, którym brakuje pieniędzy na zrealizowanie swoich planów. Koniec roku to czas, który sprzyja korzystnym okazjom, dlatego nasi Klienci mogą liczyć na pomoc w zakupie niezbędnych sprzętów oraz prezentów dla całej rodziny. Pożyczka na świąteczne wyprzedaże udzielana jest przy zastosowaniu uproszczonych procedur. Wystarczy dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach, aby otrzymać pozytywną decyzję. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy udzielą Ci więcej informacji.

 

 Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni