Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka na telewizor. Uzyskaj bezcenny dostęp do informacji

POŻYCZKI Opublikowano: 02.10.2020

Zakupy sprzętu RTV wydają się wydatkiem, który może poczekać – w końcu nie jest to artykuł pierwszej potrzeby, który warunkuje poziom życia. Opinię tę podzielają głównie osoby, które nie zauważają, jak wiele możliwości daje telewizja. Co mogą zrobić ci, którzy nie czują się swobodnie z obsługą smartfonów bądź laptopów, nie mając jednocześnie środków na zakup telewizora? Rozwiązaniem może być pożyczka na telewizor.

Pożyczka na telewizor otwiera okno na świat

Polacy uwielbiają spędzać czas przed kolorowym ekranem. Jak wynika z raportu CBOS, codziennie programy telewizyjne ogląda ponad 60 procent społeczeństwa. Pożyczka na telewizor jest najprostszym rozwiązaniem dla osób, które czują się wykluczone informacyjnie.

To problem zwłaszcza dla seniorów, nie mogących sobie pozwolić na konsumpcję treści z innych źródła. Wśród najstarszej części społeczeństwa stały dostęp do internetu oraz urządzeń mobilnych wciąż odbiega od krajowej średniej. Pożyczka na telewizor pozwala zaktywizować osoby starsze poprzez zainteresowanie ich nowymi tematami bądź zainspirować do poszerzania wiedzy.

 

Pożyczka na telewizor zapewnia rozrywkę w nowym wydaniu

Większość Polaków nie wymienia sprzętu zbyt często. Rozwiązania technologiczne, które od lat znajdują się na wyposażeniu salonu, wydają się wystarczające. Warto jednak zastanowić się nad zmianą urządzenia. Wszyscy wiodący producenci biorą udział w technologicznym wyścigu o uwagę konsumenta. Skutkiem tego są postępujące zmiany w działaniu produktów oraz nowe funkcje, które rozszerzają możliwości telewizorów, czyniąc go wszechstronnym gadżetem multimedialnym.

Pożyczka na telewizor kierowana jest do tych, którzy oczekują od swojego sprzętu czegoś więcej. Nowa jakość obrazu oraz dostęp do usług streamingowych to nie jedyne zmiany, których należy oczekiwać od nowego telewizora. Urządzenia te są stają się również coraz bardziej spersonalizowane, oferując zupełnie nowe metody wydawania poleceń. Jedną z najciekawszych nowinek ostatnich lat jest możliwość sterowania głosem. Pożyczka na telewizor może więc sprawić, że już nigdy nie będziesz zmuszony szukać pilota.

TAKTO Finanse – bezpieczna pożyczka na telewizor

TATKTO Finanse oferuje pomoc finansową na każdy cel. Wniosek możesz wypełnić na dowolnym urządzeniu, które posiada dostęp do internetu. Pożyczka na telewizor może wynosić nawet 6000 złotych, które zostaną rozłożone na 42 miesiące. Niskie raty i przejrzyste warunki umowy czynią ją bezpieczną dla Twojego portfela. Nasi doradcy pozostają do Twojej dyspozycji – skontaktuj się z nimi i przekonaj się, jak szybko gotówka może trafić na Twoje konto.

 Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni