Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka na wyjazd – 4 sytuacje, w których okaże się nieoceniona

Opublikowano: 20.06.2021

Zbliża się wyczekiwany sezon letnich wyjazdów i wypoczynku od pracy. W tym roku wyjątkowo upragniony, wszyscy bowiem jesteśmy zmęczeni związanymi z pandemią obostrzeniami i chcielibyśmy wyrwać się – choć na chwilę – z zatłoczonego miasta. Skromny domowy budżet nie musi pokrzyżować naszych planów, możemy zdecydować się na pożyczkę na wyjazd. Sprawdź, kiedy warto sięgnąć po takie rozwiązanie.

1.      Pożyczka na wyjazd bez dzieci

Marzysz o romantycznych wakacjach we dwoje? O wiele łatwiej zaplanować wypoczynek bez dzieci, jeżeli pomagają nam dziadkowie, którzy chętnie opiekują się wnukami. W takiej sytuacji wystarczy dać maluchom kieszonkowe na drobne letnie przyjemności. Ale wysłanie dzieci do rodziny mieszkającej za miastem nie zawsze jest możliwe. Wówczas warto postawić na pożyczkę na wyjazd i znaleźć podopiecznym ciekawy obóz lub kolonię nad morzem bądź w górach.

2.      Pożyczka na wyjazd z rodziną i przyjaciółmi

Warto pielęgnować zarówno więzy rodzinne, jak i przyjacielskie. Ale w chaosie dnia codziennego czasami trudno znaleźć odpowiednio dużo czasu, by poświęcić wystarczającą uwagę wszystkim bliskim osobom. Wakacje pozwalają nadrobić stracony czas, a z pożyczką na wyjazd nie musimy wybierać, z kim spędzimy tegoroczny wypoczynek – możemy zdecydować się na dwa urlopy.

3.      Pożyczka na wyjazd inny niż zwykle

Zawsze jeździsz w to samo miejsce i marzysz o zmianie otoczenia? Według raportu Polskiej Izby Turystyki wśród najpopularniejszych kierunków wakacyjnych, wybieranych przez Polaków, znajdują się Grecja, Turcja, Bułgaria, Egipt, Hiszpania i Wyspy Kanaryjskie. Daleka podróż to doskonała okazja do zapoznania się z egzotyczną kulturą, która będzie gwarantować niezapomniane wrażenia. Z pożyczką na wyjazd z łatwością można zamienić rodzime mazury na piaszczyste, gorące plaże.

4.      Wyjazd może być prezentem dla bliskiej osoby

Twoja mama lub przyjaciółka są przepracowane i chciałabyś podarować im chwilę wytchnienia? Wspólny wyjazd do SPA to doskonały pomysł na prezent, który pozwoli zapomnieć o troskach codzienności. Warto połączyć leniwy relaks z aktywnym wypoczynkiem, takim jak zwiedzanie obcego miasta lub wspinaczką na górski szczyt. Pożyczka na wyjazd pozwoli wykupić pełen pakiet – z profesjonalnym masażem, wykwintnymi posiłkami i błogim odpoczynkiem w strefie wellness.

Pożyczka na wyjazd od TAKTO Finanse

Produkt finansowy ofertowany przez firmę TAKTO Finanse pozwoli zrealizować nawet najbardziej nietuzinkowe pomysły na wakacyjny wypoczynek. Pożyczka na wyjazd może wynieść do 12 tysięcy złotych, które rozbijemy na 40 niewielkich, wygodnych do spłacenia rat. Warto podkreślić, że akceptujemy różne źródła dochodu – również deklarowane. Już dziś wypełnij formularz i ciesz się zastrzykiem gotówki nawet w 15 minut po zaakceptowaniu wniosku.brak ocen  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni