Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka na zakupy online, czyli jak kupić dziś i spłacić jutro

POŻYCZKI Opublikowano: 14.01.2021

Polacy coraz częściej nabywają przedmioty drogą internetową. Klienci są zachęcani do korzystania z usług e-commerce szeroką ofertą produktów, szybką dostawą oraz atrakcyjnymi promocjami. To właśnie te ostatnie sprawiają, że internet staje się przestrzenią wielu okazji. Niestety często okazuje się, że portfel nie jest gotowy na skorzystanie z wyprzedaży. Pomocna w realizacji zamówienia jest pożyczka na zakupy online, dzięki niej możesz cieszyć się nowym sprzętem, meblami, wyposażeniem czy po prostu kupowaniem prezentów dla najbliższych.

Odroczony termin płatności

Nabywanie nowych przedmiotów przyczynia się do produkcji endorfin, które wspierają dobre samopoczucie. Dlatego zakupy są tak dobrą odskocznią od szarej codzienności. Jednak stan konta nie zawsze pozwala na spontaniczne decyzje. Rozwiązaniem jest pożyczka na zakupy online, która rozłożona jest na kilkadziesiąt miesięcy. Dzięki czemu jednorazowy wydatek rozłożony jest na dłuższy okres, a domowy budżet nie jest obciążony. Dodatkowa gotówka do dyspozycji sprawi również, że promocje nie będą Cię omijały.

Elastyczna pożyczka na zakupy online

Sytuacja materialna zainteresowanych jest różna. Prywatne przedsiębiorstwa finansowe podchodzą indywidualnie do każdego analizowanego wniosku. Mniej biurokracji i uproszczone procedury udzielania wsparcia sprawiają, że wiele Klientów może szybko uzyskać potrzebną gotówkę. Pożyczka na zakupy online to również oferta dla ludzi wykluczonych przez tradycyjne banki. Jest to możliwe dlatego, że pożyczkodawcy skupiają się na możliwości spłaty zobowiązania a nie na historii kredytowej. Ponadto odpowiedni harmonogram spłaty, dopasowany do możliwości finansowych Klientów, pozwala zaciągnąć pożyczkę osobom z niewielkimi dochodami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezpieczne zobowiązanie

Negatywny obraz prywatnego sektora finansowego został zbudowany na praktykach stosowanych wiele lat temu. Dzisiaj o bezpieczeństwo Klienta zapewniają regulacje prawne. Ustawa o nadzorze na rynku finansowym oraz ustawa o kredycie konsumenckim dają gwarancję, że pożyczka na zakupy online nie będzie zagrożeniem dla żadnej ze stron zobowiązania.

Gotówka dostępna przez internet

Najlepsi pożyczkodawcy zapewniają pieniądze bez konieczności wychodzenia z domu. Komputer lub smartfon wystarczy, aby sięgnąć po pożyczkę. Wniosek jest dostępny online, co znacznie przyspiesza czas potrzebny na jego rozpatrzenie. To idealne rozwiązanie osób, które nie chcą marnować czasu na stanie w kolejkach. Zapytania o pożyczkę można składać całą dobę, co pozwala na realizacje zakupów o każdej porze dnia.

TAKTO Finanse wspiera realizacje marzeń

Pożyczka na zakupy online to oferta dla ludzi, którzy szukają możliwości rozłożenia na raty wydatków związanych z nabyciem towarów. Do jej udzielenia wystarczy dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach wyższych niż 500 złotych. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 12 000 złotych. Rozłożenie zobowiązania na 42 raty sprawia, że nie są one obciążeniem dla domowego budżetu. Skontaktuj się ze specjalistami TAKTO Finanse, aby dowiedzieć się więcej.

 brak ocen  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni