Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka pozabankowa dla firm coraz bardziej popularna

POŻYCZKI Opublikowano: 20.03.2020

Jak donoszą nam doradcy klienta, pożyczka pozabankowa dla firm cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jednakże, wnioski składane przez firmy to w dalszym ciągu stanowi zaledwie ułamek wszystkich pożyczek. W poniższym tekście postaramy się przybliżyć specyfikę rynku pożyczkowego i wyjaśnić, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy.

Pożyczka pozabankowa dla firm to raczkujący segment rynku

Ze względu na nieustannie rosnące zainteresowanie, sektor pożyczek pozabankowych notuje stabilny wzrost. Przeglądając oferty najpopularniejszych pożyczkodawców, próżno jednak znaleźć promocji, które byłyby adresowane bezpośrednio do mikroprzedsiębiorców.

Oczywiście, fakt ten można uzasadnić twierdzeniem, że pożyczka pozabankowa dla firm może interesować niewiele osób. Bądź co bądź, w przypadku niewielkich inwestycji, łączna kwota pożyczki powinna zawrzeć się w 12 000 złotych, które maksymalnie uzyskać można od TAKTO Finanse. W przypadku dużych wydatków, potencjalny klient „skazany” jest na usługi bankowe.

Warto jednak pamiętać, że w grę wchodzi tu jeszcze jeden czynnik, stanowiący kość niezgody pomiędzy przedsiębiorcami a bankami. Powinieneś zastanowić się…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy Twoja firma jest wiarygodna?

Przedsiębiorcy, działający w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej, z pewnością znają dotyczące ich realia kredytowania. Z perspektywy banków stanowią oni pewną grupę podwyższonego ryzyka. Aby uzyskać kredyt bądź pożyczkę, muszą oni posiadać znacznie wyższe dochody oraz staż działalności niż ich koledzy, zatrudniani w oparciu o umowę o pracę.

Oczywiście, zjawisko to należy przeanalizować również z perspektywy banków i firm pożyczkowych. Małe działalności gospodarcze jawią się dla nich jako podmioty o mało ugruntowanej stabilności. Aby zmniejszyć ryzyko niewypłacalności dłużnika, firmy te decydują się na znaczne podwyższenie formalnych wymogów, przez co lwia część mikroprzedsiębiorców decyduje się porzucić ten typ finansowania.

Pożyczka pozabankowa dla firm w TAKTO Finanse

O ile nasza firma nie posiada ogólnodostępnej oferty odnośnie pożyczek dla firm, nasi doradcy finansowi chętnie wysłuchają indywidualnych oczekiwań przedsiębiorców, którzy zdecydują się wnioskować o pożyczkę od TAKTO Finanse.

Naszą główną grupą docelową są przedsiębiorcy, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą oraz małe firmy. Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy zaproponują Państwu korzystne dla obu stron rozwiązania i pomogą w zawarciu umowy.

Postaw na doświadczenie naszej firmy

Firma TAKTO Finanse działa na rynku od 2012 roku. Od kilku lat wspieramy naszych klientów w realizacji założonych celów, oferując im rozłożone na raty pożyczki na przejrzystych zasadach. Z naszych usług skorzystało już tysiące Polaków z każdego zakątka kraju.

Jesteśmy zrzeszeni w ramach Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i możemy legitymować się Certyfikatem Audytu Etycznego. Już dziś odwiedź naszą stronę internetową i przekonaj się, dlaczego z każdym rokiem wzrasta liczba naszych zadowolonych KlientówOcena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni