Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka z długim okresem spłaty – 4 powody, dla których warto po nią sięgnąć

POŻYCZKI Opublikowano: 29.11.2020


Niespodziewane wydatki zaburzają równowagę finansową wielu osób. Sektor usług pozabankowych proponuje wiele rozwiązań, które pomagają zażegnać kłopoty. Jedną z najbezpieczniejszych metod wsparcia jest pożyczka z długim okres spłaty. Jej warunki sprawiają, że nie jest ona obciążająca dla domowego budżetu, zaś kwota pożyczki wystarczy na pokrycie sporych wydatków.

Harmonogram spłat dostosowany do klienta

Osoby, decydujące się na zaciągnięcie zobowiązania, często przeszacowują swoje możliwości spłaty należności. Pożyczka z długim okresem spłaty umożliwia obniżenie rat poprzez rozłożenie ich na 40 miesięcy. W ten sposób płynność finansowa Klienta nie jest zagrożona, a zażegnanie chwilowych problemów finansowych nie przekłada się na kłopoty w przyszłości. Odpowiedni system uregulowania należności umożliwia również wnioskowanie o wyższą kwotę maksymalnej pożyczki. Klienci TAKTO Finanse mogą liczyć na 12 000 złotych.

Pożyczka z długim okresem spłaty to szybki zastrzyk gotówki

Uproszczona procedura weryfikacji sytuacji materialnej Klienta sprawia, że udzielenie wsparcia staje się znacznie mniej czasochłonne. W TAKTO Finanse proces ten trwa kilkanaście minut. Klienci nie są skazani na długie oczekiwanie na pieniądze, które staje się szczególnie dokuczliwe w sytuacjach, gdy gotówka jest potrzebna od razu. Brak zbędnych formalności to gwarancja komfortu i natychmiastowego rozwiązania finansowych problemów.

 

 

Pożyczka z długim okresem spłaty – 4 powody, dla których warto po nią sięgnąć

Bezpieczeństwo zapisane w ustawach

Pożyczka z długim okresem spłaty podlega wielu obowiązującym regulacjom prawnym. Wśród najważniejszych zbiorów praw gwarantujących bezpieczeństwo podpisywanych umów są:

  • Ustawa o nadzorze nad rynkiem finansowym,
  • Ustawa o kredycie konsumenckim,
  • Ustawa antylichwiarska.

Zapisy te pozwalają chronić interesy Klienta przed nieuczciwymi praktykami biznesowymi. Warunki udzielanych pożyczek są jasne, a znajdujący się na stronie internetowej kalkulator pozwala dokonać pełnej symulacji kosztów udzielonego wsparcia. Transparentność jest podstawą działania TAKTO Finanse, dlatego o to, aby wszystkie zapisy były zrozumiałe dbają również nasi specjaliści.

Pomoc dostępna przez internet

Jeśli posiadasz komputer lub smartfona, możesz złożyć wniosek o przyznanie pieniędzy w zaledwie kilka minut. Pożyczka z długim okresem spłaty jest udzielana online, a w dni robocze decyzja o przelaniu gotówki na konto Klienta zapada w zaledwie kilkanaście minut. Nie trzeba wychodzić z domu, aby zażegnać swoje kłopoty finansowe.

TAKTO Finanse skutecznie pomaga potrzebującym

Niespodziewane wydatki mogą się zdarzyć każdemu, dlatego więc nasza oferta jest dostosowana do potrzeb szerokiego grona klientów. Pożyczka z długim okresem spłaty nie wymaga zbędnych formalności. Wystarczy dowód osobisty oraz zaświadczenie o dochodach większych niż 500 złotych, aby otrzymać wsparcie. 40 niskich rat pozwala na bezpieczną spłatę podjętego zobowiązania. Jeśli szukasz elastycznej pożyczki, która uwolni Cię od problemów, skontaktuj się z naszymi specjalistami.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni

Odpowiedzialny Pożyczkodawca Takto Finanse Takto Finanse podlega pod Ustawę o Kredycie Konsumenckim