Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczka na Wielkanoc

POŻYCZKI Opublikowano: 16.04.2019

Pożyczka na WielkanocChoć ze zorganizowaniem Wielkanocy wiążą się o wiele mniejsze wydatki niż te, które towarzyszą obchodom Świąt Bożego Narodzenia, statystyki nie kłamią – wielkanocny weekend kosztuje przeciętną polską rodzinę kilkaset złotych. Jeśli wcześniej w swoim miesięcznym budżecie nie zaplanowałeś takiego wydatku, rozważ wzięcie pożyczki gotówkowej.

 

Oczywiście najpierw możesz spróbować obniżyć koszty, by zmieścić się w budżecie. Przecież zajączek wielkanocny nie musi obdarowywać dzieci drogimi prezentami, a Ty nie masz obowiązku zapraszać do siebie całej rodziny, aż po "piątą wodę po kisielu". Ale przecież chcesz się spotkać z najbliższymi przy odświętnie zastawionym stole. Nie możesz też rozczarować dzieci - jeśli co roku ścigały po domu wielkanocnego zająca, odnajdując w różnych zakamarkach pozostawione przez niego słodycze, w tym roku też powinny je znaleźć. Przecież na co dzień nie masz zbyt wiele okazji do beztroskiego rodzinnego świętowania, więc nie oszczędzaj sobie tych nielicznych przyjemności. Ogranicz za to inne - codzienna kawa czy śniadanie na mieście to w skali miesiąca nawet kilkaset złotych. Te pieniądze mógłbyś przeznaczyć na zorganizowanie Wielkanocy. Skoro nie udało Ci się wcześniej zgromadzić oszczędności, zacznij odkładać od dziś - na komfortową spłatę pożyczki.

Ile pożyczyć?

Najlepiej pożyczyć dokładnie tyle, ile potrzebujesz. A jeszcze lepiej - ile jesteś w stanie w miarę bezboleśnie spłacić. Jeśli stać Cię na to, by uregulować większe zobowiązanie, możesz wziąć pożyczkę ponad "absolutne minimum" i urządzić Wielkanoc dokładnie tak, jak chcesz.

 

Pamiętaj, by dobrze przemyśleć swoją decyzję i wysokość pożyczki, bo świąteczne emocje miną, a do spłacenia pozostaną comiesiączne raty, które nie powinny maksymalnie nadwyrężać domowego budżetu.

Bezpieczna pożyczka

W ferworze przedświątecznych przygotowań nie możesz sobie pozwolić na brak rozwagi przy wyborze firmy pożyczkowej, nawet jeśli pożyczasz niewielkie pieniądze. Najlepiej w tej kwestii zasięgnąć opinii znajomych czy choćby internautów. Warto też sprawdzić listę ostrzeżeń KNF. Kiedy sprawdzisz wiarygodność firmy, pamiętaj również o tym, by przed podpisaniem dokumentów dokładnie przeczytać warunki umowy. Wszystko po to, by wesoło było nie tylko w święta.

 

Przeczytaj także niezbędnik pożyczkobiorcy >

 

Wielka moc wydatków? Weź pożyczkę w TAKTO Finanse.Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni