Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Pożyczki na raty 2022 – czego oczekują klienci?

POŻYCZKI Opublikowano: 13.03.2022

Na przestrzeni ostatnich miesięcy nieustannie pracowaliśmy nad udoskonaleniem oferowanego przez nas produktu finansowego. O przeprowadzeniu kampanii „Doceniamy najlepszych” informowaliśmy zarówno na naszym blogu, jak i w portalach branżowych. Opracowana przez nas pożyczka to oferta, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Czym powinny wyróżniać się atrakcyjne pożyczki na raty 2022? Zapraszamy do lektury artykułu, w którym opisujemy najważniejsze oczekiwania naszych pożyczkobiorców.

Pożyczki na raty 2022 wspierają rzetelnych pożyczkobiorców

W trakcie naszych prac nad nową ofertą pożyczkową przeprowadziliśmy wiele ankiet z osobami, które korzystały w przeszłości z pozabankowych produktów finansowych. Uzyskane z kwestionariuszy informacje pomogły nam ustalić, jak dostosować oferowany przez nas produkt do potrzeb naszych klientów. Nasze pożyczki na raty 2022 zawierają szereg udogodnień dla osób, które w przeszłości terminowo spłacały podjęte zobowiązania. Oferta o preferencyjnych stawkach opiera się o 5 filarów:

1.      Niższa rata miesięczna

Rzetelni pożyczkobiorcy mogą liczyć na niższą ratę, niż miałoby to miejsce w przypadku oferty o standardowych parametrach. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można przeznaczyć na swoje hobby czy zasłużone wakacje.

2.      Szybsza weryfikacja wniosku

Osoby o nienagannej historii kredytowej będą mogły liczyć na przyspieszoną procedurę przyznawania środków – w większości przypadków proces ten będzie odbywał się całkowicie automatycznie. Połączenie z konsultantem będzie następować wyłącznie w sytuacjach wymagających doprecyzowania bądź wyjaśnienia.

3.      Zarządzanie pożyczką z Panelu Klienta

Klienci, którzy zdecydowali się skorzystać z oferty TAKTO Finanse, mogą w dowolnym momencie zapoznać się z aktualnymi informacjami na temat pożyczki w Panelu Klienta. Narzędzie to zawiera wszystkie dane na temat historii aktualnego zobowiązania i jego harmonogramu spłaty – aktualną ratę będziemy mogli uiścić dzięki modułowi płatności online.

4.      Możliwość skorzystania z wakacji pożyczkowych

Nasz Panel Klienta umożliwia również wnioskowanie o darmowe wakacje pożyczkowe, czyli przesunięcie raty w czasie. Opcja ta jest szczególnie przydatna w sytuacji, gdy nasz domowy budżet będzie narażony na nieprzewidziane wydatki. Klienci TAKTO Finanse mogą skorzystać z wakacji kredytowych raz w ciągu 12 miesięcy – w przypadku umowy na 42 raty oznacza to aż trzykrotną możliwość odroczenia spłaty.

5.      Preferencyjne stawki nowej pożyczki

Pożyczkobiorcy, którzy korzystali w przeszłości z naszej oferty, będą mogli liczyć na atrakcyjne stawki w przypadku kolejnej umowy pożyczkowej. Na promocyjne warunki pożyczki można liczyć raz na 12 miesięcy.

Postaw na ofertę TAKTO Finanse

Pożyczki na raty 2022 od TAKTO Finanse to propozycja dla wszystkich osób szukających oferty długoterminowej. Opracowany przez nas produkt finansowych może opiewać nawet na 12 000 złotych, podzielonych na dogodny okres od 6 do aż 42 miesiące. Postaw na pożyczkę od naszej firmy i skorzystaj z licznych benefitów, na które mogą liczyć rzetelni klienci.Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni