Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Praktyczne (i eleganckie!) prezenty na Walentynki dla Niej i Dla Niego

ROZRYWKA Opublikowano: 14.02.2020

Obchodzone 14 lutego Walentynki dzielą ludzi na trzy grupy: sceptyków, upatrujących w tym dniu objawów globalnej komercjalizacji, entuzjastów, którzy traktują je jako znakomitą okazję do wyrażenia uczuć oraz osób o neutralnym podejściu, które mogą (lecz nie muszą) zechcieć uczynić ten dzień nieco innym niż zwykle. Poniższy poradnik jest adresowany do tej ostatniej grupy. Na jaki prezent warto się zdecydować, aby okazał się on zarówno praktyczny, jak i dobrany do gustu obdarowywanej osoby?

Skompletuj unikalny zestaw herbaciany

Jeśli Twoja druga połówka należy do miłośników herbaty, możesz podarować jej niepowtarzalny, spersonalizowany zestaw herbat – zarówno w wersjach w saszetkach jak i sypanych. Jeśli zdecydujesz się na zakup prezentu w wyspecjalizowanej herbaciarni, bez trudu skompletujesz zestaw pełen smaków z każdego zakątka świata. W zależności od budżetu - herbaty możesz uzupełnić o szereg eleganckich akcesoriów, takich jak: zaparzacz, specjalny kubek, a nawet elegancka drewniana skrzynka ozdobiona okolicznościowym grawerem.

Dla osób z problemami z codzienną organizacją

Na przestrzeni ostatnich kilku sezonów zaobserwować można wyraźny wzrost zainteresowania tzw. plannerami – notatnikami, łączących cechy klasycznego kalendarza oraz dziennika postępów. Warto zwrócić uwagę na „myśl przewodnią” plannera. Wiele notesów tego typu stawia przed użytkownikiem konkretne założenia, związane m.in. z przestrzeganiem diety, programu treningowego czy np. etapów przygotowań do ślubu. W zależności od obranej wersji plannera, może on obejmować jeden rok kalendarzowy, rok szkolny lub być całkowicie pozbawionym dat, skupiając się raczej na monitorowaniu postępów w skali tygodniowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaskocz drugą połówkę eleganckimi perfumami

Perfumy i wody perfumowane to znakomity prezent na każdą okazję. Jednakże, z ich zakupem wiąże się pewne ryzyko – nie możemy mieć pewności, że wybrany przez nas zapach spodoba się naszej drugiej połówce. W sytuacji tego typu możemy postawić na jedno z dwóch nasuwających się rozwiązań: zakupić kolejny flakon posiadanego już przez nią zapachu, albo zdecydować się na bon do perfumerii. W salonach z perfumami można poprosić tez o pomoc doradcę – na podstawie posiadanych przez naszą Walentynkę zapachów pomoże dobrać coś o zbliżonych nutach.

Szczęśliwi czasu nie liczą, ale zegarek może się przydać

Zegarek to klasyczny, ponadczasowy i wyszukany prezent. Duża i mała koperta, metalowa bransoleta oraz skórzany pasek… liczba dostępnych konfiguracji jest niemal nieograniczona. Jako naczelne kryterium zakupowe dobrze jest więc przyjąć gust i dominując styl ubioru naszego partnera. Znajomość tych zagadnień pomoże nam w doborze egzemplarza o odpowiednio sportowym bądź oficjalnym charakterze.

Zakup prezentu, wyjście na romantyczną kolację czy zorganizowanie wyjazdu mogą znacząco obciążyć nasz domowy budżet. Uczyń tegoroczne Walentynki naprawdę niezapomnianymi – postaw na pożyczkę od TAKTO Finanse. Długoterminowa pożyczka firmy TAKTO może opiewać na nawet 12 000 złotych, które dla Twojej wygody mogą zostać rozłożone na 42 niskie raty. Zaskocz swoją drugą połówkę niepowtarzalnym prezentem i nie obawiaj się o spłatę!Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni