Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Prezent na Dzień Kobiet. 3 pomysły, na które na pewno nie wpadłeś

ROZRYWKA Opublikowano: 06.03.2020

Istnieje duża szansa, że każdy mężczyzna ma tę datę zaznaczoną w kalendarzu na czerwono. Mimo wszystko, czujemy się w obowiązku przypomnieć, że 8 marca wypadnie już w najbliższą niedzielę. Ten tekst jest dla tych, którzy jeszcze nie mają pomysłu na prezent na Dzień Kobiet, a ich marzeniem jest wywołanie uśmiechu na twarzy bliskiej osoby.

Niebanalny prezent na Dzień Kobiet

Podgrzewana przytulanka w kształcie alpaki

O ile polski klimat (zwłaszcza w ostatnich latach) należy określić jako dość łagodny, nigdy nie wiadomo, kiedy może przydać się dodatkowe źródło ciepła. Właśnie w takich sytuacjach do akcji wkracza niepowtarzalna, pluszowa i zasilana prądem alpaka „Przytulamka” – idealna towarzyszka na długie i chłodne wieczory. To pełne uroku, miękkie stworzonko stanowi fantastyczny prezent dla kobiety w każdym wieku. Co więcej, równie doskonale sprawdza się jako zabawka, dekoracja oraz mobilny grzejnik.

 

 

 

 

 

 

 

Kocyko-szlafrok zamiast seksownej bielizny

Gdy dopadnie nas wiosenne przesilenie i związana z nim chandra, możemy zdecydować się na jedną z trzech możliwości: zwalczyć ją przy użyciu wszelkich dostępnych (również tych wysoce kalorycznych) sposobów, postawić na metodę małych kroków bądź taktycznie przeczekać przygnębiający okres. W trzeciej przytoczonej strategii wydatnie pomóc może kocyko-szlafrok – wystarczy go jedynie nałożyć i sprawić, że każdej miejsce w domowym zaciszu stanie się wprost stworzone do popołudniowej drzemki. To idealny prezent na dzień kobiet dla osoby, która nade wszystko ceni wygodę. Kocyko-szlafrok wygląda jak ogromny puszysty szlafrok z kapturem, który oczywiście można w każdej chwili swobodnie zrzucić…

 

 Zamknięta w szkle róża

Kwiaty to piękny i ponadczasowy w swej wymowie prezent. Osoby o nieco bardziej sceptycznym nastawieniu twierdzą jednak, że wyrażanie dozgonnej miłości poprzez podarowanie stopniowo umierającej rośliny należy traktować w kategorii pewnej ironii. Ten swoisty impas można na szczęście rozwiązać przy pomocy plastikowej (nieschnącej!) róży, zamkniętej w szklanej kopule. Efektowną ekspozycję wzmacniają dodatkowo przytwierdzone diody LED, dzięki którym ten czerwony kwiat prezentuje się równie okazale w nocy, co za dnia. Zadrwij z bezlitosnej natury i podaruj bliskiej osobie roślinę, której nie trzeba podlewać – wystarczy jedynie wymienić trzy baterie AAA.

Każdemu z nas może przytrafić się sytuacja, w której drobny upominek będzie musiał ustąpić miejsca poważnemu wydatkowi. Twojej mamie zepsuła się lodówka i pragniesz sprezentować jej nową? Zastanawiasz się nad remontem, aby przystosować dom do potrzeb babci? Skontaktuj się z naszymi doradcami! Długoterminowa pożyczka od TAKTO Finanse może opiewać na nawet 12 000 złotych, które będziesz mógł rozłożyć nawet na 42 niskie raty. Postaw na pożyczkę na raty i spraw, aby tegoroczny prezent na Dzień Kobiet wyraził Twoje uczucia wobec drugiej osoby.

 Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni