Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Prezenty na Dzień Ojca – 4 pomysły dla 4 typów osobowości

ROZRYWKA Opublikowano: 15.06.2021

23 czerwca obchodzimy dzień ojca. To doskonały pretekst, by spędzić z tatą więcej czasu i podarować mu wyjątkowy prezent, który zapamięta na długo. Dlatego stworzyliśmy poradnik z 4 propozycjami upominków dostosowanych do 4 typów osobowości. Nie stać Cię na nietuzinkowy prezent? Z pożyczką na dzień ojca z pewnością uda się zrealizować każdy pomysł.

Prezenty na Dzień Ojca – 4 pomysły dla 4 typów osobowości

1. Prezenty na dzień ojca dla domatora

Twój tato najbardziej lubi spędzać czas w przytulnych czterech ścianach? W takim razie doskonałym prezentem będą upominki, które umilą mu te chwile. Audiofil z pewnością ucieszy się z profesjonalnego sprzętu do odtwarzania muzyki, bezprzewodowych słuchawek lub kolekcjonerskiej płyty winylowej. Miłośnik literatury doceni natomiast nowoczesny czytnik książek, który zapewnia komfortową lekturę z słabym świetle i pozwala szybko ściągnąć pozycje ulubionych lektorów. Wszystkie wymienione gadżety możesz kupić z komfortową pożyczką na dzień ojca.

2. Pożyczka na dzień ojca dla taty obieżyświata

Mężczyźni, którzy szybko się nudzą i nie potrafią usiedzieć w miejscu, zazwyczaj lubią wyzwania i atrakcje, których wcześniej nie testowali. Tato odkrywca będzie zadowolony z biletów lotniczych do egzotycznego kraju lub zaproszenia na oryginalne warsztaty np. knifemakingu, czyli nauki wyrabiania noży, lub kurs przyrządzania sushi zgodnie z japońską sztuka kulinarną.

3. Prezenty dla lubiących adrenalinę

Pożyczka na dzień ojca pozwoli spełnić nawet najbardziej nietuzinkowe plany. Skok na bungee z bliźniaczych mostów nad rzeką Colorado w Wielkim Kanionie? Przejażdżka profesjonalnym samochodem sportowym? A może tandemowy lot widokowy w paralotni? Ojcowie lubiący ryzyko z pewnością docenią wymienione pomysły.

4.  Pożyczka na dzień ojca dla miłośnika luksusu

Ekstrawaganckiemu tacie, warto podarować ponadczasową klasykę lub prezent wykonany na indywidualne zamówienie. W tej roli doskonale sprawdzą się:

  • perfumy wykonane na specjalne zamówienie,
  • klasyczny zegarek Rolex,
  • szyty na miarę garnitur,
  • ekskluzywne pióro wieczne z grawerem,
  • karnet do spa na zabiegi i masaże dedykowane mężczyznom.

Chcesz sprawić tacie radość? Skorzystaj z pożyczki na dzień ojca

Nie jesteś pewien czy bieżące wydatki pozwolą Ci zrealizować wyjątkowy pomysł na prezent z okazji dnia ojca? Skorzystaj z propozycji TAKTO Finanse, oferujemy finansowanie w wysokości do 12 tysięcy złotych, które rozbijemy na 40 niskich rat. Wystarczy, że wypełnisz krótki wniosek dostępny online, a pożyczka na dzień ojca pojawi się na Twoim koncie nawet w 15 minut – skorzystaj już dziś.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni

Odpowiedzialny Pożyczkodawca Takto Finanse Takto Finanse podlega pod Ustawę o Kredycie Konsumenckim