Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka

ROZRYWKA Opublikowano: 10.01.2017

Prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka zbliżają się wielkimi krokami. Zastanawiasz się, co możesz podarować swoim bliskim? Oto kreatywne pomysły na prezenty, które sprawią Twoim dziadkom wiele radości!

 

Prezent zgodny z zainteresowaniami

 

Zastanów się nad tym, jak Twoi dziadkowie spędzają czas i co najbardziej lubią robić. Może są zapalonymi ogrodnikami, przepadają za eksperymentami kulinarnymi albo zaczytują się w kryminałach czy biografiach? Coś, co pomoże im w realizacji hobby z pewnością ich ucieszy!

 

Praktyczne przedmioty do domu

 

Rozejrzyj się po domu Twoich dziadków. Czy coś by się im przydało? Pasowało do wystroju wnętrz? Zadbaj o komfort babci i dziadka. Możesz podarować im miękki i ciepły koc czy  wygodne poduszki pod głowę. Dobrym pomysłem będą także akcesoria do kuchni i jadalni, np. herbaciarka, elegancki komplet kawowy czy ładny obrus. Weź kartkę i długopis i sporządź listę wszystkich przedmiotów, które przychodzą Ci do głowy. Co może się znaleźć na takiej liście? Na przykład podstawka pod książkę, wieszak na klucze w kształcie wąsów, szkatułka na biżuterię oraz praktyczny kuferek "na różne różności".

 

Rodzinne wspomnienia

 

Podaruj babci i dziadkowi prezent, za pomocą którego pokażesz jak wiele Was łączy. Fotoalbum lub fotoksiążka ze zdjęciami pokazującymi jak wspólnie spędzacie czas w różnych momentach Waszego życia przywoła wspaniałe wspomnienia. Podobną funkcję może pełnić ramka na wiele zdjęć, np. z napisem FAMILY lub w kształcie serca. Jeśli Twoi dziadkowie lubią dzielić się tym, co przeżyli i snuć opowieści dobrym pomysłem będzie podarowanie im specjalnej książki do przechowywania wspomnień, w której będą mogli opisać najważniejsze chwile ze swojego życia.

 

Rękodzieło

 

Umiesz tworzyć biżuterię? Możesz podarować babci naszyjnik, który samodzielnie wykonasz. Z pewnością Dziadkowie docenią także pomysłowe doniczki z puszek, świecznik z udekorowanego słoiczka, mydełka własnej roboty czy własnoręcznie wykonaną laurkę z życzeniami od serca.

 

Chcesz pokazać Dziadkom, jak wiele dla Ciebie znaczą? >>> Dowiedz się, jak zyskać środki na fantastyczny prezent!

 

 

 


brak ocen  

WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni

Takto Finanse stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk kpf Odpowiedzialny Pożyczkodawca Takto Finanse Takto Finanse podlega pod Ustawę o Kredycie Konsumenckim
 

Wykorzystujemy
 pliki cookies
 SPRAWDŹ JAK