Zadzwoń: 801 006 206, 22 456 3000 pn-pt 8-21
Napisz do nas: info@taktofinanse.pl

Prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka

10.01.2017  

Zbliżają się Dzień Babci i Dzień Dziadka, a Ty nie wiesz, co kupić Twoim bliskim? Poznaj pomysły na oryginalne i praktyczne prezenty, które ucieszą Twoich dziadków!

Dzień Babci i Dzień Dziadka zbliżają się wielkimi krokami. Zastanawiasz się, co możesz podarować swoim bliskim? Oto kreatywne pomysły na prezenty, które sprawią Twoim dziadkom wiele radości!

 

Prezent zgodny z zainteresowaniami

 

Zastanów się nad tym, jak Twoi dziadkowie spędzają czas i co najbardziej lubią robić. Może są zapalonymi ogrodnikami, przepadają za eksperymentami kulinarnymi albo zaczytują się w kryminałach czy biografiach? Coś, co pomoże im w realizacji hobby z pewnością ich ucieszy!

 

Praktyczne przedmioty do domu

 

Rozejrzyj się po domu Twoich dziadków. Czy coś by się im przydało? Pasowało do wystroju wnętrz? Zadbaj o komfort babci i dziadka. Możesz podarować im miękki i ciepły koc czy  wygodne poduszki pod głowę. Dobrym pomysłem będą także akcesoria do kuchni i jadalni, np. herbaciarka, elegancki komplet kawowy czy ładny obrus. Weź kartkę i długopis i sporządź listę wszystkich przedmiotów, które przychodzą Ci do głowy. Co może się znaleźć na takiej liście? Na przykład podstawka pod książkę, wieszak na klucze w kształcie wąsów, szkatułka na biżuterię oraz praktyczny kuferek "na różne różności".

 

Rodzinne wspomnienia

 

Podaruj babci i dziadkowi prezent, za pomocą którego pokażesz jak wiele Was łączy. Fotoalbum lub fotoksiążka ze zdjęciami pokazującymi jak wspólnie spędzacie czas w różnych momentach Waszego życia przywoła wspaniałe wspomnienia. Podobną funkcję może pełnić ramka na wiele zdjęć, np. z napisem FAMILY lub w kształcie serca. Jeśli Twoi dziadkowie lubią dzielić się tym, co przeżyli i snuć opowieści dobrym pomysłem będzie podarowanie im specjalnej książki do przechowywania wspomnień, w której będą mogli opisać najważniejsze chwile ze swojego życia.

 

Rękodzieło

 

Umiesz tworzyć biżuterię? Możesz podarować babci naszyjnik, który samodzielnie wykonasz. Z pewnością Dziadkowie docenią także pomysłowe doniczki z puszek, świecznik z udekorowanego słoiczka, mydełka własnej roboty czy własnoręcznie wykonaną laurkę z życzeniami od serca.

 

Chcesz pokazać Dziadkom, jak wiele dla Ciebie znaczą? >>> Dowiedz się, jak zyskać środki na fantastyczny prezent!

 

 

 


WRÓĆ
 

Wykorzystujemy pliki cookies SPRAWDŹ JAK