Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Sprezentuj swoim najbliższym niezapomniane wrażenia

OSZCZĘDZANIE Opublikowano: 13.12.2019

Książki, perfumy, gadżety elektroniczne. Z każdymi kolejnymi wspólnymi świętami lista prezentów, które możemy podarować bliskim zaczyna się kurczyć. Trudno co roku kupować żonie nowy sweter, a teściowi kolejny tom powieści. Jeśli więc nie masz pomysłu na wyjątkowy upominek pod choinkę -  zamiast materialnego prezentu podaruj przeżycie. Takie upominki długo się wspomina, a często osoby, które coś takiego otrzymały, same w kolejnych latach przygotowują podobny prezent innym. Obdarowywanie przeżyciami uzależnia!

 

Kino, teatr, a może wycieczka?


Bilety do teatru, karnet do kina nie tylko na film, ale np. na transmisję opery lub baletu – to tylko jedne z prezentów, które na pewno zrobią wrażenie na obdarowanej osobie. Jeszcze lepiej, gdy zamiast biletu zaoferujesz wspólne wyjście. Twoja mama, ciocia czy brat z pewnością będąwdzięczni za wspólnie spędzony czas. Możesz też zabrać tatę na koncert ulubionej gwiazdy. Szczególnie jeśli odbywa się w innym mieście, a tata niezbyt dobrze się czuje sam na wyjazdach. Możesz połączyć koncert albo spektakl z jednodniową wycieczką, jeśli bliska Ci osoba chciałaby zobaczyć spektakl np. w Warszawie albo Krakowie.Twoja żona doceni z pewnością wspólne zjedzenie kasztanów w Paryżu albo pizzy we Włoszech. Dzięki tanim liniom lotniczym taka wyprawa wcale nie musi być droga – szczególnie jeśli wyjazd będzie poza sezonem, a rezerwację lotów zrobisz z wyprzedzeniem.

Wielu panów krępuje się pójścia do spa. Tymczasem masaż, szczególnie antystresowy pleców czy twarzy może dostarczyć im wiele relaksu. Wspólny wyjazd dla pary może ośmielić nieśmiałych i stać się bardzo miłą formą chwil we dwoje.

 

 

Pomóż odkryć talent i pasję


Dziś wybór form spędzania czasu jest naprawdę ogromny. I co ważne nie trzeba od razu zapisywać się na trwające miesiącami szkolenia. Weekendowe warsztaty ceramiczne, kursy odnawiania mebli, kilka godzin z sushi masterem czy wieczór z mistrzem koktajli – to nie tylko okazja do nauczenia się nowych rzeczy, ale też sposób, by nawiązać nowe znajomości. Jeśli więc bliska Ci osoba narzeka na nudę albo brak towarzystwa – możesz podarować jej voucher na jedną z powyższych atrakcji. Być może obudzisz w niej nową pasję, która z czasem przerodzi się w drugi zawód?
Możesz też zafundować bliskiej osobie kurs internetowy na jednej z platform edukacyjnych albo indywidualną sesję z ekspertem – na przykład stylistą mody albo makijażystą. Jeśli obdarowywana osoba ceni sobie aktywność sportową – może jej przypaść do gustu sesja z trenerem personalnym, indywidualna sesja jogi albo lekcja wspinaczki.
Kuzynkę, która lubi analogowe zdjęcia zachwyci kurs wywoływania fotografii, a siostrzeńca, który chce zostać youtuberem zajęcia z montowania filmów.
Dzięki Internetowi nie musisz się martwić ograniczeniami! W sieci dostępnych jest wiele szkoleń, kursów, platform z wiedzą, dzięki którym możesz mieć idealny prezent także dla bliskich mieszkających daleko od ośrodków z solidną bazą kursów i szkoleń takich jak Warszawa, Wrocław czy Poznań.

A jeśli znalazłeś coś, co chcesz podarować bliskiej osobie, ale zabrakło Ci środków? W końcu okres przedświąteczny bywa kosztowny, a wydatki lubią się kumulować. Możesz rozważyć szybką pożyczkę przez Internet. Wybierz jednak sprawdzonego dostawcę rozwiązań finansowych, by zakup prezentów nie odbił Ci się czkawką. TAKTO Finanse to sprawdzona i wiarygodna firma, która może się poszczycić wieloma zadowolonymi Klientami. Pożyczkę uzyskasz szybko i wygodnie, nawet do 25 000 zł. Raty możesz rozłożyć nawet na 42 raty. Dzięki dłuższemu okresowi kredytowania spłata będzie bardziej bezpieczna, bo nie nadwyręży Twojego miesięcznego budżetu jak np. chwilówka, którą trzeba spłacić w ciągu kilku tygodni.Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni