Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Sylwester na każdą kieszeń

ROZRYWKA OSZCZĘDZANIE Opublikowano: 27.11.2015

Nowy Rok witaj po swojemu. Nie musisz chodzić na huczne bale i wydawac fortuny na nowe kreacje. Zaprość bliskich i przyjaciół i róbcie to, na co macie ochotę.Nie masz jeszcze planów na Sylwestra?

Nie szkodzi. Jeśli nie masz ochoty na duże imprezy, wystawne bale i spędy rodzinne, to zrób to po swojemu, bez wychodzenia z domu. Kto powiedział, że każdy musi witać Nowy Rok tak samo?

 

Po hollywoodzku

Zrób listę ulubionych filmów lub tych, które chcesz obejrzeć i wypożycz je lub znajdź w Internecie. Przygotuj proste danie na ciepło i mnóstwo pysznych przekąsek. Pamiętaj, aby zrobić wszystko wcześniej, najlepiej tak, aby później już nie wstawać z kanapy. Zwołaj domowników lub kilkoro najlepszych przyjaciół, ubierzcie się luźno, rozsiądźcie wygodnie, wyłączcie światło i zacznijcie…najdłuższy i najlepszy seans filmowy w Waszym życiu! Zero napinania i stresu, tylko i wyłącznie luz. W krótkich przerwach możecie oczywiście wymienić opinie, porozmawiać co u Was, itp. Ale przede wszystkim: miłego oglądania!

Po hawajsku

Nie lubisz zimy i mrozu? Święta, świętami, fajnie jak jest biało, ale zaraz po nich temperatura powinna skoczyć o co najmniej 20 stopni do góry? Tego co prawda Ci nie załatwimy, ale mamy pomysł co zrobić, aby choć przez chwilę poczuć się jak w tropikach i z tym radosnym uczuciem przywitać Nowy Rok. Notuj! Najbardziej kwiecista letnia koszula lub spódnica (może być pożyczona), dobrze nagrzane mieszkanie, dużo światła (pożycz lampy od sąsiadów), płyta z szumem morza (YouTube też da radę), leżak i obowiązkowo kolorowe drinki z palemkami. Od razu milej, prawda? Jeśli dodasz do tego towarzystwo bliskich Ci osób, to super zabawa gwarantowana! I niech inni sobie marzną o północy przy niebezpiecznych fajerwerkach.

Na dzieciaka

Jeśli tęsknisz za beztroskim dzieciństwem, zafunduj sobie Noworoczny Dzień Dziecka. Właśnie tak! Bo dlaczego nie? :)

Przypomnij sobie wszystkie ulubione zajęcia oraz gry i zabawy z czasów, gdy miałeś bądź miałaś 5, 7, 10 czy 13 lat. Kolorowanki? Własne rysunki? Kalambury? Chińczyk? A może zabawa w chowanego? Kiedy to ostatnio robiłeś? To co? Do startu, gotowi, start!

Zaproś do zabawy rodzinę lub przyjaciół, a jeśli nie masz potrzebnych rekwizytów to pożycz od dzieci, własnych lub znajomych. Daj się ponieść zabawie, radości i wyobraźni, o których dawno zapomniałeś. Kto wie, może Twoje pociechy właśnie odkryją, że istnieją też inne rozrywki niż telewizor i komputer. W żadnym wypadku nie ograniczaj się i nie strofuj. Pozwól sobie na całkowity luz i totalną zabawę. I naładuj tym swoje bateryjki na cały kolejny rok w dorosłym świecie.

Na leniwca

Marzysz o jednym jedynym dniu tylko i wyłącznie dla siebie? Bez dzieci, bez małżonka czy partnera, bez znajomych (bardzo miłych, jednak czasami upierdliwych), bez żadnych obowiązków, obiadów, herbatek i całej reszty codzienności? Nic prostszego!

Koniecznie zadbaj wcześniej, aby wszyscy domownicy mieli swoje własne plany i szczerze życz im świetnej zabawy. Zastanów się, co Cię najbardziej relaksuje i po prostu to zrób. Czytanie nowej powieści ulubionego pisarza? Gorąca kąpiel i domowe spa? Majsterkowanie? Prasowanie (tak, podobno istnieją tacy ludzie). Masz pełna dowolność, nikt nie będzie Cię oceniał i próbował namówić na coś innego. To jest Twój czas i dobrze go wykorzystaj, bo następny dopiero za rok :)

 

A może jednak naszła Cię ochota na tańce i swawole? To szybko obdzwaniaj znajomych i lokale, bo lada moment zrobi się z tego naprawdę duże wyzwanie.

 

Marzysz o kreacji idealnej lub wyjeździe w góry na Sylwestra? >>> Sięgnij po gotówkę od TAKTO Finanse i witaj hucznie Nowy RokOcena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni