Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Trudna sztuka przepraszania

DOM ROZRYWKA Opublikowano: 07.08.2016

Podpadłeś swojej kobiecie i nie wiesz jak z tego wybrnąć? Podrzucamy kilka mniej lub bardziej typowych pomysłów.

Podpadłeś swojej kobiecie? Wpadka nie była mała i teraz zastanawiasz się jak z tego wybrnąć? Podrzucamy kilka pomysłów mniej lub bardziej typowych. Pamiętaj! Stosujesz na własną odpowiedzialność :)

Magiczne słowo

Znamy przypowiastkę o rozbitym talerzu, którego przeprosiny przecież nie poskładają, ale pamiętaj, że z człowiekiem działa to troszkę inaczej. Może to zabrzmi banalnie, ale szczere przeprosiny naprawdę potrafią zdziałać cuda. Zależy to co prawda mocno od osoby przepraszanej, ale często mają dużo większą moc nic wszystkie kwiaty, czekoladki i inne prezenty. Nie rzucaj „przepraszam” od niechcenia. Pozwól jej wytłumaczyć dlaczego jest zła, nie neguj, nie wyśmiewaj, nie irytuj się. Staraj się, nawet jeśli nie zrozumieć, to chociaż uszanować jej punkt widzenia. Każdy z nas jest inny, każdego „ruszają” inne rzeczy, każdy ma prawo reagować po swojemu. Jeśli powiesz i pokażesz (oczywiście szczerze), że jest Ci przykro, to masz duże szanse na odpuszczenie grzechów.

PS. Ten sposób nie zawsze działa od razu, czasami warto uzbroić się w cierpliwość.

Klasyka

Niby oklepane, ale nadal skuteczne. Długie, piękne, czerwone albo wiosenne i kolorowe. Kwiaty mają magiczną moc. I wcale nie musi to być nie wiadomo jaki bukiet, choć to może mocno zależeć od skali przewinienia. Nie kupuj byle jakiej rośliny licząc, że partnerka jak tylko ją zobaczy, to zawiśnie na Twojej szyi. Pomyśl, zastanów się jakie kwiaty najbardziej lubi (tak, powinieneś to wiedzieć :)). Oczywiście do kwiatów warto też coś dołożyć -> patrz punkt pierwszy.

Rekompensata

Drugi obok „przepraszam” niematerialny sposób na uzyskanie w miarę szybkiego wybaczenia, to zastosowanie się do wcześniejszych podpowiedzi ukochanej. Od pół roku tłumaczy Ci, że nie lubi jakiegoś Twojego nawyku? Wspominała ostatnio, że moglibyście spędzać więcej czasu? To idealny moment na wprowadzanie tych subtelnych rad w życie. Niech poczuje, że się starasz i naprawdę Ci na niej zależy. Tylko uwaga! Ten sposób musi być długofalowy. Jeśli Twoja zmiana będzie chwilowa, to później będzie jeszcze gorzej i może Ci braknąć skutecznej metody na przeproszenie.

Spełnione marzenie

Zastanów się o czym marzy Twoja ukochana. Mały kotek? Lot balonem? Romantyczna kolacja w Paryżu? Już wiesz? Pomyśl, którą z tych rzeczy mógłbyś spełnić. I nie chodzi tu wcale o to, że im większa tym lepsza, tylko o to co JEJ sprawi prawdziwą przyjemność. Powodzenia!

 

Masz do przeproszenia kogoś innego? Przyjaciela? Brata? Mamę?

Tu też poskutkują wszystkie powyższe sposoby. No może oprócz dawania kwiatów koledze, mógłby to źle zrozumieć :)

 

Zwykłe przeprosiny nie wystarczą? >>> Przygotuj większą niespodziankę z TAKTO FinanseOcena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni