Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Tak to stworzyliśmy

ROZRYWKA Opublikowano: 04.11.2015

Każdy może mieć własny pomysł na siebie, na swoje finanse..i na wszystko. Najważniejsze to go odkryć i cieszyć się życiem. TAKTOtwórcy to my.

Lubimy swoje życie i tworzymy sposoby na to, aby było coraz prostsze, ale też ciekawsze. Nie zamartwiamy się problemami, to dla nas kolejne wyzwania.

 

I właśnie tym kierowaliśmy się, tworząc nasz produkt: Pożyczkę Gotówkową TAKTO.

To unikalne połączenie najlepszych cech produktów oferowanych przez banki: wysoka kwota (do 12 000 zł) i długi okres spłaty (do 42 raty) oraz chwilówki: elastyczna ocena zdolności kredytowej Klienta, w tym akceptacja różnych źródeł dochodu, także deklarowanych.

 

Dzięki temu na realizację swoich planów, bez martwienia się o szybko zbliżający się czas oddania całego długu, mogą sobie pozwolić także Ci, którzy dotychczas nie mieli szans na uzyskanie pożyczki.

 

I Wojtek, 46-cio letni właściciel magazynu z Łodzi, który przez nierozważny dobór Partnera do własnego biznesu został kilka lat temu z masą kredytów i dopiero niedawno spłacił wszystkie zaległości.

 

I Marta, młoda mama samotnie wychowująca 7-mio letnią córkę, która wreszcie po długich poszukiwaniach znalazła stała pracę, niestety tylko na umowę-zlecenie.

 

I Olaf, student, zapalony fotograf-amator, który chciałby rozwijać swoją pasję, ale już aby zapłacić czesne, musi dorabiać wieczorami w restauracjach i pubach.

 

Oraz Jadwiga, emerytowana nauczycielka języka polskiego, która bardzo chciałaby, aby jej wnukom niczego nie zabrakło, ale spora część jej emerytury idzie na lekarstwa.

Ty też możesz sięgnąć po dodatkową gotówkę i wydać, na co zechcesz >

 

Teraz nadszedł czas, aby pójść dalej, a idąc głosić nasze złote zasady:

  1. Twórz własne sposoby na życie
  2. Rób coś z niczego
  3. Łącz rozsądek z kreatywnością
  4. Nie bój się wyzwań
  5. Ciesz się z tego, co masz
  6. Ceń konkret, nie zadowalaj się ogólnikami
  7. Zawsze szukaj rozwiązania

 

Bycie TAKTOtwórcą wbrew pozorom nie jest trudne. Wystarczy z optymizmem patrzeć na świat i odnaleźć pomysł…na siebie, na pyszny obiad dla całej rodziny, na najpiękniejszy w życiu Sylwester, na idealne urodziny córki, na wieczorne wyjście, na plamę na ukochanym swetrze, na wszystko. I wcale nie trzeba mieć do tego góry pieniędzy.

 

TAKTOtwórcę trzeba po prostu  w sobie odkryć. Jednym przychodzi to łatwiej, inni muszą poszukać trochę bardziej. Ale wierzymy, że każdy ma to „coś”, co ze szczerą ochotę pomożemy wydobyć na światło dzienne.

 

A po jeszcze więcej TAKTOtwórczych inspiracji zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku:

www.facebook.com/taktotworcy

 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? >>> W tym też pomożemy!Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni