Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Wakacje zimą? Gdzie najlepiej wyjechać

ROZRYWKA Opublikowano: 03.01.2017

     Dopiero minęły święta, a Ty już marzysz o relaksie? Zrób sobie przerwę i wyjedź na urlop! Poznaj atrakcyjne miejsca na zimowe wakacje w dobrej cenie!

Nie możesz się doczekać lata i wakacji? Zrób sobie przerwę i wyjedź na urlop również w zimie. Poznaj propozycje ciekawych miejsc, które możesz zwiedzić za niewielkie pieniądze.

 

Zalety zimowego urlopu

 

Każdemu przyda się kilka dodatkowych dni wypoczynku. Nie zawsze zdążymy zregenerować siły w weekend, a jesienią i zimą wcześnie robi się ciemno, przez co możemy odnieść wrażenie, że dni po prostu nam „uciekają”. W tej sytuacji warto zrobić sobie przerwę, wyjechać na kilka dni i naładować akumulatory.

 

Niewątpliwą zaletą zimowego wypoczynku są także atrakcyjne ceny. Zwykle za noclegi poza sezonem turystycznym zapłacisz znacznie mniej niż w gorące miesiące.

 

Zimowy urlop w ciepłych krajach

 

Nie lubisz chłodu? W takim razie ucieknij od niego na kilka dni, np. do Grecji, Portugalii, Hiszpanii czy Chorwacji. Rozważ, czy chcesz się przechadzać po plaży i podziwiać egzotyczne krajobrazy, czy może wolisz zwiedzać zabytkowe miasta o unikalnej architekturze. Poczytaj o atrakcjach turystycznych i wyszukaj połączenia autokarowe oraz samolotowe z miejscami, które Cię interesują. Dokładnie sprawdź koszty transportu i noclegów oraz dopasuj terminy wyjazdów do korzystnych cenowo ofert. Warto także zapoznać się z propozycjami biur podróży, ponieważ gdy na wycieczce pozostaje już tylko kilka wolnych miejsc, często można liczyć na atrakcyjne rabaty.

 

Ciekawe miejsca w Polsce

 

Nie musisz wyjeżdżać z kraju, by spędzić urlop w ciekawy sposób. Zimową porą Bałtyk wygląda zupełnie inaczej niż w lecie i ma wiele uroku. Spacer brzegiem morza w chłodne dni sprzyja relaksowi i zdrowiu. Pozwala zahartować i dotlenić organizm oraz dostarczyć mu dobroczynnego jodu, którego stężenie jest większe niż wiosną czy latem. Warto wybrać się np. na Półwysep Helski, gdzie można podziwiać dziką przyrodę, uprawiać narciarstwo biegowe i nordic walking.

 

Jeśli jeździsz na nartach to z pewnością miejscami, które zapewnią Ci dostęp do ciekawych tras narciarskich są Białka Tatrzańska, Zieleniec, Czarna Góra i Szklarska Poręba. Dla fanów górskich wędrówek atrakcyjne będą wyjazdy w Bieszczady i Beskid Niski.

 

Wycieczki do naszych sąsiadów

 

Z wielu polskich miast organizowane są niedrogie wyjazdy do Niemiec, Czech i na Słowację. Zawsze sprawdź, co zawiera oferta, czy jest dla Ciebie interesująca oraz czy mieści się w Twoim budżecie. Oszacuj także, ile kosztowałoby zwiedzanie tych krajów na własną rękę. Warto rozważyć wycieczkę do Monachium, Kolonii oraz Hamburgu. W Czechach poza Pragą możesz zobaczyć np. Skalne Miasto czy Ołomuniec. Na Słowacji na uwagę zasługuje Bratysława, a także liczne jaskinie, które są prawdziwymi dziełami natury.

 

Nie masz wystarczających funduszy, by wyjechać na zimowy urlop? >>> Skontaktuj się z TAKTO Finanse i dowiedz się, jaką kwotę możesz otrzymać!

 

 

 Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni