Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Własnoręczne Wesołego Alleluja

DOM ROZRYWKA OSZCZĘDZANIE Opublikowano: 07.03.2016

W dzieciństwie oczywistym jest tworzenie laurek i kartek na wszystkie okazje i obdarowywanie nimi najbliższych. I ta radość, kiedy widzi się autentyczny zachwyt na ich twarzach. Pamiętasz jeszcze to uczucie? Potem wśród masy codziennych obowiązków człowiek traci ten zapał oraz pomysłowość. Najłatwiej iść do sklepu, kupić najbardziej kolorową kartkę i najlepiej jeszcze od razu z życzeniami, aby już nie trzeba było nic więcej robić. Ale my nie lubimy chodzić na łatwiznę i Tobie też to odradzamy!

 

Pożycz od dzieci ich szkolne przybory i zabaw się! Wyczaruj niezwykłe kartki Wielkanocne, którym pokażesz bliskim, że naprawdę są dla Ciebie ważni, a przy okazji zaoszczędzisz trochę pieniędzy.

 

Na patyku

Kartka na patyku

 

Potrzebujesz:

Blok techniczny biały, blok techniczny kolorowy, klej, nożyczki, patyczki od lodów, wstążka, nożyk.

 

Wykonanie:

Znajdź w Internecie prosty kształt wielkanocny, np. kurczak lub zajączek, wydrukuj go i odrysuj na kolorowym papierze oraz wytnij po konturze. Do gotowego kształtu przyklej patyczek od lodów, a po jego zamocowaniu na wierzch jeszcze kolorową kokardkę. Następnie w białej, złożonej kartce zrób małe nacięcie, w które włożysz patyczek. Na naciętym pasku napisz lub wydrukuj „Wesołych Świąt”, „Wesołego Alleluja” lub inny tekst świąteczny. Dla pewności konstrukcji możesz delikatnie przykleić od spodu kolorowy papier do białego.

Żródło: twojediy.pl

 

Kolorowa pisanka

Kartka kolorowa pisanka

 

Potrzebujesz:

Dwie białe kartki, klej, nożyczki i resztki papierów do pakowania – najlepiej w wiosennych kolorach.

 

Wykonanie:

Rysujesz duża pisankę na kartce, wycinasz ją nożykiem i odrysowujesz identyczne jajko na drugiej kartce. Wyklejasz drugie jajko cieniutkimi paseczkami papierów do pakowania, a gdy wykleisz całe, naklejasz na nie kartkę z wyciętym jajkiem. Proste, a jaki efektowne! Oczywiście z drugiej strony kartki obowiązkowe życzenia od serca :)

Źródło: uinspired.blogspot.com

 

Zawijaniec

Quilling to technika z rodzaju papieroplastyki (zwana też papierowym filigranem) służąca do tworzenia ozdób z wąskich pasków papieru zwiniętych w kształt sprężyny spiralnej i odpowiednio uformowanych przez zagniecenie zewnętrznych warstw papieru.

 

Kartka baranek

 

Potrzebujesz:

Blok techniczny, blok kolorowy, klej, nożyczki, plastikowe oczka, kokardka.

Wykonanie:

W zależności od wyobraźni i dostępnych kolorów papieru tworzysz dowolny wzór, np. świątecznego baranka. Kolorowe kartki potnij na wąskie paski. Białe paseczki skręć w koła o wybranej wielkości (np.12 mm). Wełna baranka gotowa :) Zielone paski złóż nieregularnie – stworzą wiosenną trawkę. Inne kolorowe paski posłużą za pączki kwiatów. Wszystkie elementy przyklejasz na złożoną na pół kartę z bloku technicznego, która stanowi bazę kartki świątecznej. Dodatkową ozdobę może stanowić kolorowa, błyszcząca kokardka. Nie zapomnij o przyklejeniu oczek barankowi.
 

 

Szykujesz większą niespodziankę na Wielkanoc? >>> Skorzystaj z pożyczki gotówkowej TAKTO FinanseOcena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni