Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Wybieramy praktyczny prezent na Dzień Dziadka

ROZRYWKA Opublikowano: 21.01.2021

Dziadkowie pełnią w życiu młodych ludzi szczególną rolę. Pomagają rodzicom w codziennych obowiązkach, opiekują się małymi wnuczkami i zawsze służą dobrą radą. Obchodzone 22 stycznia święto to doskonały pretekst, aby odwdzięczyć się im za wiele lat bezinteresownej pomocy oraz troski. Jaki prezent na Dzień Dziadka warto rozważyć w pierwszej kolejności, aby jak najlepiej trafił on w ich gusta, potrzeby bądź hobby?

Prezent na Dzień Dziadka, który utrzyma go w dobrej formie fizycznej

Epidemia koronawirusa całkowicie odmieniła dotychczasowe rutyny i zwyczaje. Destrukcyjny wpływ pandemii doświadczył przede wszystkim osoby starsze, które natychmiast zostały określone mianem grupy podwyższonego ryzyka. W trosce o swoje bezpieczeństwo, wielu seniorów zdecydowało się drastycznie ograniczyć zbędne przemieszczanie się oraz kontakty towarzyskie. Dobrowolne zachowanie dystansu społeczne może pomóc ograniczyć ryzyko koronawirusa, sprzyja jednak problemom wywołanym przez brak aktywności fizycznej.

W jaki sposób można pomóc swojemu Dziadkowi utrzymać dobrą formę i kondycję? Z pomocą przychodzą wówczas rozmaite orbitreki, rowerki stacjonarne bądź bieżnie. Regularne ćwiczenia o niewielkim stopniu trudności stanowią znakomity zamiennik względem tradycyjnych spacerów i wycieczek. Warto pamiętać również, że ćwiczenia w domu mogą pomóc również w problemach z kręgosłupem lub stawami – w takich okolicznościach warto postawić na tradycyjne piłki rehabilitacyjne, z których z powodzeniem można korzystać o dowolnej porze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co podarować Dziadkowi majsterkowiczowi?

Niechciana bezczynność to jeden z największych wrogów przyjemnej emerytury. Radykalna zmiana pielęgnowanych przez wiele lat nawyków i rytuałów sprawia, że część seniorów nie odnajduje się od początku w swojej nowej rzeczywistości. Z pomocą przychodzi wówczas rozmaite hobby, takie jak majsterkowanie, cechujące się doskonałym wpływem na m.in. sprawność manualną. Jaki prezent na Dzień Dziadka doskonale uzupełni przydomowy warsztat lub garaż?

Jednym z najlepszych pomysłów na praktyczny prezent dla złotej rączki są wszelkiego rodzaju urządzenia przenośne. Należą do nich m.in. akumulatorowe wiertarko-wkrętarki, których kompaktowe wymiary i bezprzewodowa konstrukcja doskonale sprawdza się w pomniejszych pracach. Warto rozważyć również nieco bardziej symboliczne gesty – na portalach aukcyjnych bez trudu znaleźć można komplety grawerowanych narzędzi, na których można umieścić spersonalizowane życzenia lub imię Dziadka.

Skorzystaj z pożyczki na prezent na Dzień Dziadka od TAKTO Finanse

Każdemu z nas może przytrafić się sytuacja, w której na drodze do idealnego prezentu staną problemy finansowe. Nie pozwól, aby brak wolnych środków pokrzyżował Twoje plany – zapoznaj się z naszą aktualną ofertą pożyczkową, określ interesującą Cię kwotę i ciesz się dodatkowymi pieniędzmi nawet w 15 minut od wypełnienia wniosku. Spraw, aby tegoroczny prezent na Dzień Dziadka pozostał w jego pamięci na wiele nadchodzących lat.Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni