Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

BLOG

Wybieramy prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka

ROZRYWKA Opublikowano: 21.01.2020

O naszych babciach i dziadkach powinniśmy pamiętać codziennie (a dzwonić przynajmniej raz na kilka dni). Istnieją jednak pewne dwa styczniowe dni, w których pamięć ta powinna przybrać nieco bardziej namacalną formę – zarówno w postaci odpowiednio dobranego prezentu, jak i wizyty. Poszukując właściwych podarunków dla Twoich dziadków, warto postawić na prezenty, które odnoszą się do zainteresowań zamiast wieku. Jakie zakupy warto rozważyć w pierwszej kolejności?

Nie lekceważ potencjału swoich dziadków

W świadomości wielu osób seniorzy jawią się jako grupa mocno zacofana technologicznie, dla której najlepszym prezentem będą rozmaite suplementy diety lub syrop na pamięć. Oczywiście, w dbaniu o zdrowie babć i dziadków nie ma niczego złego. Warto jednak pamiętać, że opracowywane co roku raporty jednoznacznie wskazują, że coraz więcej starszych osób korzysta z dobrodziejstw smartfonów oraz komputerów osobistych. Systematycznie rośnie również udział seniorów w sprzedaży internetowej.

Warto więc zastanowić się nad prezentem, który okaże się zarówno wysoce praktyczny, jak i pomoże im nabyć nowe, przydatne umiejętności. Oczywiście, podarunki nie muszą opierać się o wysoce zaawansowaną technologię. Równie dobrym wyborem będzie coś, co pomoże rozwinąć ulubione hobby czy ułatwi wykonywanie żmudnych, codziennych czynności. Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka warto rozważyć zakup dwóch poniższych sprzętów/

Czytnik e-book dla miłośników literatury

Rosnąca popularność czytników e-booków wynika z kilku czynników. Pierwszym z nich jest ich ogromna wygoda. Perspektywa wymiany wielu opasłych tomisk na jedno urządzenie o wymiarach zeszytu w formacie A5 jest niezwykle kusząca. Drugim argumentem, przemawiającym za inwestycją w czytnik, jest jego mobilność – tam, gdzie niemożliwym jest spakowanie do torby wielu książek jednocześnie, urządzenie to umożliwia przechowywanie całego księgozbioru w zasięgu ręki. Pod względem komfortu samego czytania, technologia e-papieru pozostawia w tyle nawet najnowocześniejsze ekrany tabletów czy smartfonów, a wyświetlaną czcionkę można dostosować do komfortu starszego czytelnika.

 

 

 

 

 

 

Robot sprzątający, który ułatwi zachowanie porządku

W przypadku, w którym Twoja babcia i dziadek nie cieszą się już „tym zdrowiem, co kiedyś”, doskonałym prezentem może okazać się samojezdny robot sprzątający, który pozwoli im zaoszczędzić siły na codziennym odkurzaniu i samodzielnie dostanie się w trudnodostępne zakątki. Jedynym obowiązkiem właściciela jest opróżnienie pojemnika na zebrane kurze – znaczna część dostępnych na rynku robotów jest w stanie samodzielnie naładować baterie oraz uruchomić się o określonej porze dnia.

Prezenty z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka mogą być drobnymi upominkami lub zaawansowanymi urządzeniami, których zakup odciśnie się nieco na Twoim portfelu. Nie należy jednak zapominać, że najważniejsze w dalszym ciągu pozostają sam gest i pamięć. Jeśli zakup wymarzonego prezentu dla najbliższych przekracza trochę Twoje możliwości finansowe, nie wahaj się skorzystać z długoterminowej pożyczki od TAKTO Finanse. Jej wartość może wynosić nawet 12 000 złotych, które będziesz mógł rozłożyć na komfortowe 42 raty. Podaruj swoim dziadkom niezapomniany prezent!

 Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  
TAKTO Finanse
Autor

TAKTO Finanse

Redakcja

Nasz zespół to ponad 40 profesjonalistów (i ciągle się powiększa), którzy od 2012 roku z pasją, pełnym zaangażowaniem i nie zwalniając tempa pracują nad jakością produktu, który proponujemy Wam, naszym Klientom.


WRÓĆ

Jesteśmy wiarygodni