Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.


Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

Pożyczka online do 12 000 zł

Pożyczki na jasnych zasadach w TAKTO Finanse

Zależy nam na tym, byś miał pełen dostęp do wszystkich informacji dotyczących swojej pożyczki. Właśnie dlatego umożliwiamy stały kontakt z konsultantami, którzy wyczerpująco odpowiadają na pytania Klientów. Ponadto dbamy o to, by nasze umowy były transparentne, dzięki czemu w TAKTO Finanse nie musisz się obawiać ukrytych kosztów. Zaufanie osób, które korzystają z naszych usług jest dla nas najważniejsze! Stale dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Klientom jak najwyższy poziom obsługi i poczucie finansowego bezpieczeństwa

 

Krótki proces ubiegania się o pożyczki

Wiemy, że chcesz, by środki jak najszybciej trafiły na Twoje konto, dlatego zadbaliśmy o to, by procedura starania się o pożyczki z niskim RRSO była jak najkrótsza. Wiele zależy od indywidualnej sytuacji Klienta, ale zazwyczaj cały proces przebiega szybko, zwłaszcza w przypadku osób, które otrzymują dochód z tytułu umowy o pracę, emerytów oraz rencistów. Zdarza się nawet, że decyzja kredytowa (Pożyczka do 12 000 zł) dla osoby prywatnej lub pożyczka dla firmy zapada już w ciągu godziny od momentu złożenia formularza z prośbą o udzielenie pożyczki online. Wtedy wysyłamy Klientom wiadomość SMS lub informujemy ich o tym telefonicznie. Na transfer środków płatniczych również nie trzeba czekać długo – w niektórych przypadkach trwa to tylko 15 minut od chwili, gdy zostanie wydana decyzja kredytowa.

Pożyczki na dowód – bez zbędnych zaświadczeń

Starasz się o bezpieczną i szybką pożyczkę? Zgłoś się do nas! Korzystając z naszych usług, nie musisz tracić czasu na kompletowanie dokumentacji. Wystarczy, że przed przystąpieniem do wypełniania wniosku o wypłatę środków finansowych, przygotujesz swój dowód. Nie są potrzebne żadne inne dokumenty, ponieważ oferujemy pożyczki na dowód bez zaświadczeń. To istotne ułatwienie, które doceniło już wielu naszych Klientów. Pożyczka na święta, pożyczka na remont, pożyczka na nieplanowane wydatki? Nie czekaj i złóż winosek już dziś!

Szybka weryfikacja danych przed wydaniem decyzji kredytowej

Możemy oferować szybką pożyczkę do 12 000 zł również dlatego, że weryfikacja wniosków nie zajmuje nam wiele czasu. Warto jednak wiedzieć, że zanim zostanie podjęta decyzja o przyznaniu pożyczki przez internet (kredytu konsumenckiego), dane wpisane wcześniej w formularzu zostaną przesłane do następujących Biur Informacji Gospodarczej:

  • BIG InfoMonitor S.A.,
  • KRD,
  • ERIF,

Należy zaznaczyć, że dane trafiają również do rejestru PESEL i Biura Informacji Kredytowej. Są też przetwarzane przez Związek Banków Polskich.

Dogodny okres spłaty pożyczki przez internet

Naszym Klientom oferujemy aż 42 miesięczny okres spłaty pożyczki. To doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na jak najniższych miesięcznych ratach.

Gwarancja prawa do szybszej spłaty

Czasem zdarza się, że niespodziewany przypływ gotówki sprawia, że spłacanie pożyczki na raty przestaje być opłacalne. Wtedy najlepiej od razu pokryć całą jej kwotę. Jeśli okaże się, że masz możliwość szybszej spłaty pożyczki, niż początkowo zakładałeś, nie musisz obawiać się dodatkowych opłat. Standardowo odstąpienie od umowy nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami. Takie prawo z pewnymi wyjątkami przyznaje pożyczkobiorcy art. 50 ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim.

Co wpływa na wysokość pożyczki?

Uważamy, że nasi Klienci mają prawo dokładnie wiedzieć, co decyduje o tym, jaka będzie ostateczna kwota pożyczki przez internet. Wpływa na nią kilka czynników:

  • wysokość pożyczki,
  • okres, w jakim obowiązuje umowa,
  • wysokość miesięcznej raty,
  • roczna stopa oprocentowania,
  • opłata pobierana za udzielenie pożyczki,
  • opłata prowizyjna.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile orientacyjnie wyniesie Cię koszt pożyczki online, skorzystaj z naszego kalkulatora. Pamiętaj jednak, że otrzymany wynik może się różnić od rzeczywistej ostatecznej kwoty do zapłaty, ponieważ jest ona ustalana indywidualnie dla każdego Klienta.

TAKTO Finanse – pożyczkodawca godny zaufania

Nie bez powodu z usług TAKTO Finanse chętnie korzystają osoby, które chcą otrzymywać szybkie i bezpieczne pożyczki na korzystnych zasadach. Za tym, by nawiązać z nami współpracę przemawia wiele argumentów. Przede wszystkim należymy do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Wszystkie nasze działania są zgodne z Zasadami Dobrych Praktyk, co oznacza, że nasi Klienci mogą liczyć na etyczne traktowanie. Potwierdza to Certyfikat Audytu Etycznego, przyznawany co roku przez ZPF. W trosce o dobro naszych Klientów, istnieje możliwosć złożenia wniosku do Komisji Etyki ZPF lub Rzecznika Etyki ZPF o zbadanie zgodności praktyki biznesowej z Zasadami Dobrych Praktyk, www.zpf.pl.

Co więcej, firma TAKTO Finanse otrzymała też certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan-Magazine.  Jest on przyznawany tym firmom, które działają zgodnie z postanowieniami zawartymi w kodeksie odpowiedzialnego pożyczania. Łączy je to, że chcą postępować zgodnie ze standardami, jakie przyjęły się na rynku usług finansowych i jednocześnie chcą przyczynić się do ich spopularyzowania.

 

Konsumencki kredyt pozabankowy to często najlepsze i najszybsze rozwiązanie, gdy chcesz szybko podreperować swój budżet. W TAKTO Finanse dajemy Ci gwarancję, że korzystając z naszej oferty, otrzymasz wsparcie finansowe na atrakcyjnych warunkach!

 
Nazwa firmy TAKTO Finanse Sp. z o.o.
Adres Szczytnicka 11
50-382 Wrocław
Telefon 801 006 206 oraz (22) 456 3000
Adres e-mail info@taktofinanse.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 17:00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek


TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:
taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni