Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Ochrona danych osobowych Klientów TAKTO Finanse Sp. z o.o.

Informujemy, że naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa świadczonych przez nas usług. Wszelkie powierzone nam przez Klienta informacje, w tym dane osobowe, przetwarzane będą zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, wewnętrznymi procedurami oraz przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii informatycznych zapewniających optymalne bezpieczeństwo. W przypadku powierzenia wykonywania usług podmiotom trzecim, bezwzględnie wymagamy zachowania przez te podmioty obowiązujących standardów bezpieczeństwa.

 

O zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących prawach można więcej dowiedzieć się z: 


co to jest RODO?

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). W związku z tym informujemy, że przysługują Ci określone prawa związane z przetwarzaniem przez TAKTO Finanse Sp. z o.o. Twoich danych osobowych.

o jakich danych mówimy?

Dane osobowe oznaczają informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Chodzi o dane zbierane w procesie wnioskowania o pożyczkę oraz w związku z zawarciem i realizacją umowy, a także dalszej współpracy. Dotyczy to zarówno danych teleadresowych, jak i informacji o stanie majątkowym, miejscu zatrudnienia, historii spłaty zobowiązań finansowych itp.

kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem danych jest TAKTO Finanse Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Szczytnickiej 11, 50-382 Wrocław.

 

Dane kontaktowe - Inspektor Ochrony Danych w TAKTO Sp. z o.o.:

 

 

 

Jesteśmy wiarygodni