Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Chcesz wziąć pożyczkę pozabankową przez Internet wyłącznie na dowód?

Stało się! Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy. Długo szukałeś rozwiązania, aż w końcu zdecydowałeś, że najlepszym wyjściem będzie pozabankowa pożyczka przez Internet. Brawo! Pierwszy krok za Tobą. Tylko co dalej? Chcesz wiedzieć jak będzie wyglądał dalszy proces? Nie ma sprawy, już tłumaczymy. Wypełnij krótki formularz kontaktowy na tej stronie i poczekaj na telefon od konsultanta lub wybierz wniosek online, który umożliwi Ci samodzielne dostarczenie wszystkich informacji przez Internet, co zrobisz w dowolnym momencie i we własnym tempie. Następnie będziemy potrzebować chwili na sprawdzenie Twoich danych i dokumentów. Jeśli wszystko będzie w porządku, gotówka powędruje na Twoje konto.

Czy dostanę pożyczkę pozabankową na dowód?

To zależy. A od czego? Ano od tego czy to Twoja pierwsza pożyczka u nas czy kolejna. Przy pierwszym kontakcie musimy zapytać o kilka rzeczy i poprosić o dokumenty, aby mieć pewność, że nasza pomoc nie wpędzi Cię w jeszcze większe problemy finansowe. Ale jeśli przejdziesz ten etap pozytywnie i będziesz spłacać raty w terminie, to możesz liczyć na elastyczniejsze podejście przy kolejnych pożyczkach i być może faktycznie wystarczy Ci wtedy dowód osobisty. Życzymy owocnego pożyczania!


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni