Sprawdź, czy istnieją pożyczki dla bezrobotnych, bez zaświadczeń, dochodów i przelewu. W dodatku przez Internet.
Zawrzyj umowę bez wychodzenia z domu
Spłacaj nawet do 36 miesięcy
Środki przelejemy na Twoje konto nawet w 15 minut

Ile chcesz pożyczyć: 

1000
6000
12000
18500
25 000

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
18 rat
24 rat
30 rat
36 rat
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Całkowita kwota pożyczki: 999 zł; Czas obowiązywania umowy: 20 miesięcy; Miesięczna rata: 126 zł; Całkowity koszt pożyczki: 126 zł; Całkowita kwota do zapłaty: 9999 zł (Opłata prowizyjna: 75 zł, Opłata za udzielenie pożyczki: 490 zł, Kwota odsetek: 126 zł); Stopa oprocentowania: 8% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: %

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki – 4 100 zł; całkowity koszt pożyczki - 4 300,22 zł w tym łączna kwota odsetek – 815,22 zł; opłata prowizyjna – 2 460 zł; opłata za udzielenie pożyczki - 1 025 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 24 miesiące; wysokość miesięcznych rat - 350,01 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta - 8400,22 zł; RRSO – 119,20% (według stanu na dzień 13-02-2018)

Czy istnieją pożyczki przez Internet dla bezrobotnych, bez zaświadczeń o dochodach i bez przelewu? Dowiedz się!

Co robisz kiedy potrzebujesz dodatkowej gotówki? W dzisiejszych czasach, w dobie Internetu praktycznie każdy odruchowo sięga do komputera i sprawdza możliwości w sieci. A tutaj znajdziesz mnóstwo ofert, bardziej lub mniej dopasowanych do Twoich potrzeb i możliwości. Zależy Ci, aby dostać gotówkę szybko i łatwo oraz bez wychodzenia z domu? Skorzystaj z oferty TAKTO Finanse. Elastyczna kwota pożyczki (500 -25 000 zł) oraz ilość rat (od 6 do 36) pozwoli na łatwą realizację wszystkich planów oraz wygodną i bezproblemową spłatę zobowiązania.

Czy istnieją pożyczki przez Internet dla bezrobotnych?

Przyznamy, że będzie ciężko. Firma pożyczkowa musi mieć jakąś gwarancję, że będziesz miał z czego spłacić pożyczkę i do tego właśnie jest nam potrzebę zaświadczenie o dochodach. Jednak nie muszą to być dochody z tytułu umowy o pracy, honorujemy również inne formy zatrudnienia i źródła dochodu. A po co jest nam przelew weryfikacyjny 1 grosz? Chcemy mieć pewność, że to na pewno Ty wnioskujesz o pożyczkę. Tutaj chodzi przede wszystkim o Twoje bezpieczeństwo, a nie nasze widzimisię. Pamiętaj po tym!

Pożyczki online

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

WEŹ POŻYCZKĘ

FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni

 

Wykorzystujemy
 pliki cookies
 SPRAWDŹ JAK