Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Ekspresowa pożyczka pozabankowa na raty - całkowicie przez Internet i dostępna od zaraz. Oferta dla każdego! Sprawdź, czy dostaniesz 12 000 zł od ręki tylko na dowód.

Potrzebujesz zastrzyku większej gotówki od ręki? Koniecznie sprawdź naszą ofertę. TAKTO Finanse udziela pożyczek pozabankowych na raty, z jedną z najwyższych kwot na rynku – możesz od nas otrzymać nawet 12 000 zł. A jeśli potrzebujesz tylko 5 000, to z tym także nie będzie problemu. Mamy ofertę dla każdego dostępną od zaraz, od 500 do 12 000 zł na wybraną ilość rat - od 6 aż do 42. Dzięki naszej pomocy możesz ekspresowo zrealizować nawet większe plany i marzenia, bez martwienia się o szybki termin spłaty.

Czy mogę otrzymać pożyczkę przez Internet?

Jak najbardziej, cały proces jest całkowicie zdalny, bez konieczności ruszania się z domu, a nawet z fotela. To czego potrzebujesz to urządzenie z dostępem do Internetu (komputer, tablet, smartfon) oraz telefon. Wszystko łatwo i naprawdę ekspresowo. Decyzje kredytową możesz otrzymać już w ciągu 1 godziny od złożenia wniosku, a wypłatę nawet w 15 minut dzięki usłudze BlueMedia.


Nie czekaj więc dłużej, wypełnij formularz kontaktowy na tej stronie i sprawdź jakość naszej usługi. Na pewno będziesz zadowolony!


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni