Pożyczka długoterminowa online tylko na dowód. Sprawdź czy dla każdego i ze sprawdzaniem baz.
Zawrzyj umowę bez wychodzenia z domu
Środki przelejemy na Twoje konto nawet w 15 minut
Weź pożyczkę do 10 000 zł

Ile chcesz pożyczyć: 

1000
6000
12000
18500
25 000

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
18 rat
24 rat
30 rat
36 rat
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Całkowita kwota pożyczki: 999 zł; Czas obowiązywania umowy: 20 miesięcy; Miesięczna rata: 126 zł; Całkowity koszt pożyczki: 126 zł; Całkowita kwota do zapłaty: 9999 zł (Opłata prowizyjna: 75 zł, Opłata za udzielenie pożyczki: 490 zł, Kwota odsetek: 126 zł); Stopa oprocentowania: 8% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: %

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki – 4 100 zł; całkowity koszt pożyczki - 4 300,22 zł w tym łączna kwota odsetek – 815,22 zł; opłata prowizyjna – 2 460 zł; opłata za udzielenie pożyczki - 1 025 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 24 miesiące; wysokość miesięcznych rat - 350,01 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta - 8400,22 zł; RRSO – 119,20% (według stanu na dzień 13-02-2018)

Gdzie dostanę darmową i długoterminową pożyczkę online na dowód bez zaświadczeń o dochodach i sprawdzania w bazach KRD? Szukaj oferty dla każdego.

Potrzebujesz większej gotówki i liczysz na pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach i sprawdzania w bazach takich jak KRD? Przyznajemy szczerze, będzie trudno. Firmy pożyczkowe, zwłaszcza przy większych kwotach, muszą Cię nieco poznać i sprawdzić, czy ich wsparcie nie wpędzi Cię w kłopoty finansowe. Więc nie robią tego, jak pewnie dotychczas myślałeś, tylko i wyłącznie dla swojego bezpieczeństwa. W TAKTO Finanse także pytamy o pewne rzeczy, ale tylko takie, których naprawdę potrzebujemy do oceny twojej zdolności finansowej. Nie tworzymy niepotrzebnych formalności.

Jak wysoką pożyczkę długoterminową mogę dostać online?

Oferujemy jedną z najwyższych kwot na rynku pozabankowym. Pożyczkę długoterminową (czyli ratalną) u nas weźmiesz nawet na 10 000 zł oraz 36 miesięcy. Dzięki wysokiej kwocie i długiemu okresowi kredytowania, na spokojnie zrealizujesz wszystkie swoje plany, a później bez stresu spłacisz zobowiązanie w przystępnych, miesięcznych ratach. Kolejnym plusem naszej oferty jest łatwy i szybki proces uzyskania pożyczki, całkowicie zdalnie, przez Internet i telefon.


Nie czekaj, złóż wniosek już teraz.

Pożyczki online

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

WEŹ POŻYCZKĘ

FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni

 

Wykorzystujemy
 pliki cookies
 SPRAWDŹ JAK