Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Idealna pożyczka – w 15 minut przez internet, bez zaświadczeń

Chcesz sięgnąć po pożyczkę w 15 minut przez internet, bez zaświadczeń? Jak i gdzie jej szukać? Czy to w ogóle możliwe? TAKTO Finanse to firma pozabankowa, która oferuje szybkie pożyczki ratalne. A wszystko załatwisz wygodnie przez Internet, nie ruszając się nawet z domowego fotela.

Co więcej, mamy jedną z najwyższych na rynku kwot pożyczek pozabankowych oraz szerokie możliwości w zakresie spłaty zadłużenia. Możesz pożyczyć nawet 12 tysięcy złotych, które rozbijemy na 40 wygodnych, dopasowanych do Twoich możliwości rat miesięcznych.

Pożyczka w 5 minut bez zaświadczeń: na co można ją przeznaczyć?

Zaciągając kredyt w banku, zazwyczaj musisz podać cel finansowania, oferty są bowiem zróżnicowane i dostosowane do różnych potrzeb. Klienci wybierają m.in. spośród kredytów:

W firmie pozabankowej, jaką jest TAKTO Finanse, nikt nie będzie wypytywał, na co chcesz przeznaczyć środki z pożyczki w 5 minut. Nasi doradcy finansowi szanują prywatność klientów i zapewniają najwyższe standardy dyskrecji.

W Polsce najchętniej zaciągamy kredyt w 5 minut na konto na spełnienie najpilniejszych potrzeb, np. w przypadku awarii sprzętów codziennego użytku, choroby czy przed ważnymi uroczystościami. Najczęstsze cele kredytowe to:

Pożyczka w 15 minut przez internet, bez zaświadczeń – jakie dokumenty są niezbędne?

Sięgając po pomoc finansową od banku, musimy liczyć się z wymogiem przedstawienia zaświadczenia od pracodawcy o uzyskiwanych przychodach. Z różnych powodów możemy nie chcieć dzielić się z szefem informacją o stanie naszych finansów, z pomocą przychodzi wówczas pożyczka w 15 minut przez internet, bez zaświadczeń od TAKTO Finanse. Nasi doradcy finansowi nie będą weryfikować wysokości uzyskiwanych przez Ciebie zarobków, sprawdzając zaświadczenia. Co więcej, akceptujemy różne źródła dochodów, m.in.:

Pożyczka w 5 minut na konto, a rejestr dłużników

Nasz kredyt w 5 minut na konto jest dostępny dla wszystkich klientów, którzy mają uregulowaną historię kredytową i nie widnieją w Krajowym Rejestrze Długów. Ma to na celu zabezpieczenie interesów obu stron. Pożyczkodawca upewnia się o płynności finansowej kontrahenta, natomiast zadłużony pożyczkobiorca nie ryzykuje kolejnym negatywnym wpisem do rejestru i wpadnięciem w spiralę zadłużeń. Jakie bazy sprawdzamy?

Czy pożyczka w 5 minut od TAKTO Finanse jest bezpieczna?

W TAKTO Finanse kierujemy się etyką i Zasadami Dobrych Praktyk wyznaczonymi przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych (ZPF) w Polsce. W dodatku w trosce o zaufanie i dobro naszych przyszłych pożyczkobiorców umożliwiamy złożenie wniosku do Komisji Etyki ZPF z prośbą o zbadanie naszych działań i praktyk biznesowych.

Dzięki zaangażowaniu naszych specjalistów udało nam się uzyskać wyróżnienia branżowe, które potwierdzają naszą wiarygodność, takie jak:

Wypłacicie kredyt w 5 minut bez zaświadczeń?

Nie jesteśmy chwilówką i pożyczamy większe kwoty, więc w 15 minut nie zdołamy załatwić wszystkich formalności. Musimy zapytać Cię o kilka rzeczy, zweryfikować Twoją tożsamość oraz sprawdzić dochody, co zajmie ciut więcej. Ale zawsze staramy się, aby czas weryfikacji, a tym samy wypłaty Twojej pożyczki był jak najszybszy. Ty również możesz się do tego przyczynić. Najszybciej jak się da, doślij nam wszystkie dokumenty, w tym zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Wtedy będziemy mogli szybciej zabrać się za Twój wniosek.

Po pozytywnym rozpatrzeniu aplikacji nasi doradcy finansowi natychmiast przeleją gotówkę na podany przez Ciebie numer rachunku bankowego, a Ty będziesz mógł cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi nawet 15 minut później.


Ocena: 5.0/5 ( 3 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni