Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Idealna pożyczka – w 15 minut przez internet, bez zaświadczeń

Chcesz sięgnąć po pożyczkę w 15 minut przez internet, bez zaświadczeń? Jak i gdzie jej szukać? Czy to w ogóle możliwe? TAKTO Finanse to firma pozabankowa, która oferuje szybkie pożyczki ratalne. A wszystko załatwisz wygodnie przez Internet, nie ruszając się nawet z domowego fotela.

Co więcej, mamy jedną z najwyższych na rynku kwot pożyczek pozabankowych oraz szerokie możliwości w zakresie spłaty zadłużenia. Możesz pożyczyć nawet 12 tysięcy złotych, które rozbijemy na 40 wygodnych, dopasowanych do Twoich możliwości rat miesięcznych.

Pożyczka w 5 minut bez zaświadczeń: na co można ją przeznaczyć?

Zaciągając kredyt w banku, zazwyczaj musisz podać cel finansowania, oferty są bowiem zróżnicowane i dostosowane do różnych potrzeb. Klienci wybierają m.in. spośród kredytów:

W firmie pozabankowej, jaką jest TAKTO Finanse, nikt nie będzie wypytywał, na co chcesz przeznaczyć środki z pożyczki w 5 minut. Nasi doradcy finansowi szanują prywatność klientów i zapewniają najwyższe standardy dyskrecji.

W Polsce najchętniej zaciągamy kredyt w 5 minut na konto na spełnienie najpilniejszych potrzeb, np. w przypadku awarii sprzętów codziennego użytku, choroby czy przed ważnymi uroczystościami. Najczęstsze cele kredytowe to:

Pożyczka w 15 minut przez internet, bez zaświadczeń – jakie dokumenty są niezbędne?

Sięgając po pomoc finansową od banku, musimy liczyć się z wymogiem przedstawienia zaświadczenia od pracodawcy o uzyskiwanych przychodach. Z różnych powodów możemy nie chcieć dzielić się z szefem informacją o stanie naszych finansów, z pomocą przychodzi wówczas pożyczka w 15 minut przez internet, bez zaświadczeń od TAKTO Finanse. Nasi doradcy finansowi nie będą weryfikować wysokości uzyskiwanych przez Ciebie zarobków, sprawdzając zaświadczenia. Co więcej, akceptujemy różne źródła dochodów, m.in.:

Pożyczka w 5 minut na konto, a rejestr dłużników

Nasz kredyt w 5 minut na konto jest dostępny dla wszystkich klientów, którzy mają uregulowaną historię kredytową i nie widnieją w Krajowym Rejestrze Długów. Ma to na celu zabezpieczenie interesów obu stron. Pożyczkodawca upewnia się o płynności finansowej kontrahenta, natomiast zadłużony pożyczkobiorca nie ryzykuje kolejnym negatywnym wpisem do rejestru i wpadnięciem w spiralę zadłużeń. Jakie bazy sprawdzamy?

Czy pożyczka w 5 minut od TAKTO Finanse jest bezpieczna?

W TAKTO Finanse kierujemy się etyką i Zasadami Dobrych Praktyk wyznaczonymi przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych (ZPF) w Polsce. W dodatku w trosce o zaufanie i dobro naszych przyszłych pożyczkobiorców umożliwiamy złożenie wniosku do Komisji Etyki ZPF z prośbą o zbadanie naszych działań i praktyk biznesowych.

Dzięki zaangażowaniu naszych specjalistów udało nam się uzyskać wyróżnienia branżowe, które potwierdzają naszą wiarygodność, takie jak:

Wypłacicie kredyt w 5 minut bez zaświadczeń?

Nie jesteśmy chwilówką i pożyczamy większe kwoty, więc w 15 minut nie zdołamy załatwić wszystkich formalności. Musimy zapytać Cię o kilka rzeczy, zweryfikować Twoją tożsamość oraz sprawdzić dochody, co zajmie ciut więcej. Ale zawsze staramy się, aby czas weryfikacji, a tym samy wypłaty Twojej pożyczki był jak najszybszy. Ty również możesz się do tego przyczynić. Najszybciej jak się da, doślij nam wszystkie dokumenty, w tym zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Wtedy będziemy mogli szybciej zabrać się za Twój wniosek.

Po pozytywnym rozpatrzeniu aplikacji nasi doradcy finansowi natychmiast przeleją gotówkę na podany przez Ciebie numer rachunku bankowego, a Ty będziesz mógł cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi nawet 15 minut później.


Ocena: 5.0/5 ( 3 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni