Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Jak otrzymać pożyczkę online za darmo dla osób bez zdolności kredytowej i udokumentowanego dochodu? Najlepiej na dowód i od 18 lat.

Nie masz zdolności kredytowej w banku, a potrzebujesz dodatkowej gotówki na pilną potrzebę lub realizacje ważnych planów? Banki bardzo restrykcyjnie podchodzą do tematu, ale ich odmowa nie odznacza, że nie masz żadnych szans na pożyczkę. Istnieją jeszcze inne instytucje, do których możesz się zwrócić o pomoc. TAKTO Finanse to firma pożyczkowa, która udziela pozabankowych pożyczek online, w dodatku na miesięczne raty.

Czy dajemy za darmo i na dowód?

Nie, tego Ci nie możemy obiecać. Naszym celem nie jest „łapanie” Klientów na brak opłat przy pierwszej pożyczce lub brak jakichkolwiek formalności. Przy pierwszym kontakcie potrzebujemy od Ciebie kilku informacji oraz udokumentowania dochodu min. 500 zł. Dodatkowy dochód może być jedynie deklarowany, taką formę jego potwierdzenia też honorujemy. Nie chcemy Cię męczyć formalnościami, a jedynie mieć pewność, że nasza pożyczka nie sprawi Ci kłopotów zamiast pożytku.
Po pożyczkę w TAKTO Finanse od 500 do 12 000 zł możesz sięgnąć już od 18 lat. A wygodne i dopasowane do Twoich możliwości raty, rozłożone nawet na 3 lata, pozwolą na bezstresową spłatę pożyczki.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni