Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Jakie firmy udzielają ekspresowych pożyczek pozabankowych online i gdzie poza Warszawą? Czy to są pożyczki na procent od osób prywatnych?

Szukasz ekspresowej pożyczki pozabankowej online? Zastanawiałeś się też nawet nad pożyczeniem od osoby prywatnej na procent? Dobrze trafiłeś :) Co prawda, nie jesteśmy osobą prywatną, ale to nawet lepiej, bo jako duża firma możemy być bardziej elastyczni i zaproponować Ci ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości. Działamy na terenie całego kraju, nie tylko w Warszawie. Pożyczkę w TAKTO Finanse możesz uzyskać bez wychodzenia z domu, z wykorzystaniem komputera, tabletu lub telefonu z dostępem do Internetu.

Jaką kwotę mogę ekspresowo pożyczyć?

Udzielamy jednych z najwyższych pożyczek na rynku pozabankowym, masz szansę uzyskać nawet do 12 000 zł, w dodatku na 42 raty, co pozwoli na łatwą i bezstresową spłatę. Na decyzję kredytową możesz liczyć nawet w ciągu 1 godziny od złożenia wniosku, a następnie wypłatę na konto w 15 minut, przy pomocy usługi BlueMedia. Oczywiście czas całego procesu bardzo mocno zależy od tego, jak szybko dostarczysz nam dokumenty i jaka jest Twoja indywidualna sytuacja, ale zawsze staramy się, aby był możliwie najkrótszy.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni